Putin stráca zmysel pre to, čo je na programe dňa. Zelenskyj: Kurská operácia vyvracia predstavy o červených čiarach
HAHA ale ja nespochybňujem že to Putinko nechce, len hovorim, že je to veeelmi riskantny podnik :))) Je to skôr PR pre vlstné ovce. Azerbajdžan má svoju roku, Irán má svoju a Putin im ide postaviť rúru?? Aby sa potom russáci zase nečudovali, keď im to budú vypínať, alebo ich vydierať. HAHA
Na východe má postavený terminál pre Sibírsku roku spolu s Amerikánmi a Exxonom. Do Indie a Činy to má po medzinárodných vodách bez problémov. A predpokladám, že napriek sankciám je tam veľmi čulý obchod aj s Amerikánmi. :)))