Ako niekoľkonásobný otec a dedo Ti odporúčam staraj sa o svoje deti. Zúčastnený rodičia veľmi dobre vedia čo je vhodné a nevhodné pre ich deti. nepottrebujú k tomu inkvizíciu. Ak by sa tam niečo vyskytlo, nemajú problém postaviť sa a odísť. Ak s tým máš problém, tak prosím choď na ObU a daj si ich zvolať cez obecný rozhlas a ako gardista ich povolaj do radu..

