Tebe na deťoch nezáleži, tak tu neblúzni..
Od tých kolaborantov nedostaneš žiadne logické vysvetlenie, nepoznajú vlastnú históriu, nemajú kritické myslenie, majú nízku empatiu a dušu plnú nenávisti. Navyše si za tento fašizmus a nacizmus nechajú platiť judášsky groš..
A ty prečo podporuješ vraždenie nevinných rusky hovoriacich civilistov v Charkove russkými nacistami
A ty prečo podporuješ vraždenie nevinných rusky hovoriacich civilistov v Charkove russkými nacistami
Niektorým kolaborantom to bude úplne stačiť na obhajobu vraždenia.
Napadnúť Slovensko v budúcnosti nebude také zložité. Stačí dať do éteru fotky miestnych "bombičov" a náckov spred 20 rokov.
Tu stojí otazka: Kto tu na Slovensku, vlastne, bojuje za Russku? A kto, vlastne, je na to zneužitý?
No vidíš, aj s tými "omrvinkami" čo sa dostanú na Ukrajinu, si nevie druhá najväčšia armáda poradiť. Prečo asi :)))
Čo sa Ti zase snívalo. Pelle vyhlásil mobilizáciu ??? Vy nás tedy zásobujete pane Karfík :)))
A Ty si tým russáckým rozprávkam uveril, a ešte sa tým chváliš na fóre pred dospelými. :DDD
Už to pochop, sú to mokré sny rusských náckov. Ak by to mali, tak už majú Sýriu, Ukrajinu, Pobaltie, Gruzínsko atď.
Ukrajina bola napadnutá Putinovým nacistickým režimom, takže bola donútená vyhlásiť mobilizáciu. Ak sa to niekedy stane Slovensku, tak aspoň viem, že už dnes sú tu russácky kolaboranti. A bude to tu podobne.
ZÁKON 321z 23. mája 2002o ozbrojených silách Slovenskej republiky - § 10 Mobilizácia ozbrojených síl
vysvetlenie - "Puputinka" - infantilná osôbka nekriticky zamilovaná do svojej superstar :)))
Správa z rusského tajného webu" Prosíme súdruha H2OO2H aby neposielal dva roky staré správy. Treba posielať správu o zničení všetkých F-16 na Ukrajine. Zopakujem - neposielať dva roky staré správy !!!!"
Ten "duch kyjeva" bol UKR bullshot spred dvoch rokov, ale očividne vzrušuje niektoré puputinky dodnes. Aspoň vieme, z čoho majú ráno e r e k ....
Podporujem Ukrajinu, ale tiež si myslím, že to nebude zásadná zmena v pomere síl. Asi to skôr pomôže pri obrane, ako pri útoku. Zatiaľ to budú "šetriť", údržba a prevádzka tiež nie sú lacné...
Zaujímavé, že Putinove "dievčatká" sa najviac zaujímajú ukrajinského vojaka. Russký vojak im je ukradnutý, chudák nikoho nezaujíma. Nezaujímajú ich kto ho poslal do mlynčeka na mäso, ako sa mu umiera v cudzej zemi, a či sa mu bude umierať lepšie " s pohľadom na horiaci MIG alebo SU"
Russáci upravia video z hry, hodia to na internet akože pod ukrajinským nickom a potom čakajú na tupcov v nízkym IQ, ktorí sa na to chytia. Gratulujem vyhrali ste 100 rubľov ::DDDD
Projekt NOVOROSSIJA FSB pripravovala už dávno. Priateľ Igora Girkina-Strelkova Jevgenij Skripnik („Prapor“) priznal, že Strelkov pripravoval vojnu na Ukrajine ešte pred rokom 2014, keď slúžil v FSB. Podľa neho projekt „Novorossija“, ktorý predpokladal zabratie územia Ukrajiny Ruskom.
x.com/PStyle0ne1/status/1746519457759973824
Chlapček netrep sprostosti. Nikto tu nedáva do pomeru Amerika dobrá - Rusko Zlé. Riešime tu konkrétne špinavosti od fašistov z Russka na bratskom národe a civilistoch na Ukrajine. Ty keď pôjdeš na políciu nahlásiť, že Ťa prepadli tak Ta odbijú presne Tvojím tvrdení - " choď domov v Amerike sa kradne via". Skloníš hlavu povieš "chlapci máte pravdu" a odkráčaš domov :::)))))))
Odporúčame