aký je rozdiel, keď ti trafia barák darovanou alebo kúpenou muníciou?
aký je rozdiel, keď ti trafia barák darovanou alebo kúpenou muníciou?
Klameš Ty, šíriš tu nenávisť, nebolo to o politike. máš to v článku - upozornil opité osoby a tie na neho zaútočili. Väčšina komentuje jeho výroky a hybridnú morálku.
a znova klamstvo súdruh, pozrite si tie videá, bol to rusky útok, však vzadu vybychovali ruske rakety v areali starej fabriky. To že to začali ľudia fotiť a natáčať je úlne prirodzené. Typická russácka hybridná morálka - rusi sa chvália útokom na Kyjev alebo chcete spochybniť vyhlásenia russáckeho ministerstva obrany?
Nie, nevymýšľaj rozprávky súdruh, nikde som netvrdil, že to bol ruský úmysel. Tvrdil som, že rusom "uletela" jedna raketa o 1 kilometer. Naopak, rusi tvrdili špinavosť, že ukrajinci čakali na ten ruský útok, aby si úmyselne trafili dôležitú nemocnicu.
slovami klasika zo SNS „A vy ste tam osobne boli?“ Vaša russácka hybridná morálka sa Vám vracia ako bumerang :)))
V Mossule asistovala pri tom Iracká armáda, spýtajte sa ich prečo asi. Rusi sa sami chvália videami z bombardovania miest a sídlisk ich slávnymi FAB 1500.
Je všeobecne známe že v rámci SVO najviac rusov a rusky hovoriacich ukraincov zabila ruská armáda svojou taktikou spálenej zeme.
Aké podnecovanie súdruh, len sa normálne opýtal, či nemá horúčku a či niekto chorému človeku podal deku.
To vážne ??? Myslím, že týmto hlúpym uvažovaním sa môžu spochybňovať aj udalosti počas SNP. Čo ak ten a ten masaker nespravili gardisti a SS? Čo ak to spravili partizáni v preoblečení tak, aby to padlo na gardistov? A slovami klasika „A vy ste tam osobne boli?“ alebo klasická machalovina "A je podložené, že sa to stalo?" alebo "hovorili ste s obeťami?".........
Paradoxom doby je, že Poslanec za SNS Ivan Ševčík by sa aj na vyčíňanie nacistov opýtal „A vy ste tam osobne boli?“
Rusi sa triafali 1 km severnejšie do starej fabriky (4 rakety Xh-101) a jedna Kh-101 im pravdepodobne uletela mimo. Zhodou okolností trafila jednu 2-podlažnú budovu vo dvore nemocnice a poškodila fasádu 13-podlažnej detskej nemocnice. Väčšina RU útokov (január-marec) bola v noci, ale z nejakého dôvodu to tentoraz urobili cez deň. Pravdepodobne im veľmi záležalo, aby to Kyjevčania videli.
Putinové trúby kvičia rozprávky o nejakom UKR riadiacom centre, ktoré si mali ukrainci zriadiť v starej tehličkovej budove. Kyjev má ešte z čias studenej vojny vybudovaných mnoho objektov hlboko v podzemí a naprojektovaných na jadrovú apokalypsu. Ale nie, oni si just zriadia riadiace centrum vedľa detskej nemocnice, aby boli všetkým na očiach. Všetci veríme, že si to presne trafia vlastnou raketou. A teraz nemajú odkiaľ riadiť záškodnícke akcie, technika je fuč, velitelia fuč, sekretárky fuč....
Niektorí slováci sú pod vplyvom russáckej propagandy ochotný zavrhnúť aj vlastnú minulosť vrátane kresťanských tradícii. Už som niektorým s mojho okolia požiadal, nech mi pošlú z tých proruských slovanských stránok zmienku o Cyrilovi a Metodovi prípadne Štefánikovi. Sú tam len rozprávky o slovanských pohanských bohoch a vymyslené historky.
Ha-Ha-Ha, Štát môže zakázať vývoz určitých súčiastok alebo zrušiť licenciu !!! Akosi Vám uniklo, že zrovna dnes mal Kaliňák tlačovú konferenciu o investíciach štátu do našej štátnej zbrojovky.
Naivita, hlupáctvo a tuposť. Je to marný, je to marný, je to ....
Ale zároveň je to príležitosť pre obrancov mieru všetkými demokratickými prostriedkami zabrániť predlžovaniu nezmyselného zabíjania. Predpokladámv najbližšom období protesty priamo pred fabrikami a ministerstvom obrany. Bude to dôkaz toho, ako úprimne sú slová o nutnosti mieru a či je to pre nich skutočná hodnota. Najbližšie obdobie ukáže skutočnú veľkosť mierového hnutia na SK - samozrejme spolu s budovateľom socializmu súdruhom Blahom :)))
jedno je jasné: Papagájuješ russácku propagandu ako agitátor z Hitlerjugent. Amíci nie sú svätí ale Ty absolútne ignoruješ russácke zločiny. Tebe, ak by dcéru znásilnil američan, a o týždeň rus, tak by si jej tvrdil v tom druhom pripade si za to môže sama a bol to prejav russkej kultúry a zbližovania. Pre každého normálneho chlapa a človeka by boli obidvaja zločinci.
Na Slovensku je bohužiaľ veˇ%lká skupina bláznov, ktorí klamú vždy, keď otvoria ústa....
:)))) protestné zhromaždenie Konfederácie odborových zväzov (KOZ) SR na podporu kolektívneho vyjednávania vo verejnej a štátnej službe a na podporu zvyšovania miezd, platov a životnej úrovne 2021, pred Úradom Vlády SR na Námestí slobody v Bratislave bolo 27. októbra 2021.
Ukrajina mala mnoho vnútorných problémov, ale „Keby si bral fakty muselo by ti byť od začiatku úplne jasné“ že situáciu brutálne zneužili russáci. Nech sa páči zopár faktov
– premiérom DĽR sa stal rus riadený z Moskvy (Alexandr Borodaj),
– ministrom obrany DĽR zase Igor Strelkov - rus riadený FSB z Moskvy, ktorý riadil dodávky zbraní z Russka (Fico by povedal - aby živil konflikt v susednom štáte a predlžoval vraždenie rusov aj ukajincov).
Pripravovali to už pred rokom 2014 – tu je priznanie Strelkovej pravej ruky Jevgenij Skripnik po tom čo zatkli Strelkova pretože vie toho príliš veľa
h t t p s : / / x . com/PStyle0ne1/status/1746519457759973824
Ukrajin a doteraz ani len nedostala pozvánku do NATO. Bola to len Russka gubernia, ktorá sa rozhodla pre „suverénnu zahraničnú politiku“ (tak to nazval Fico). Putinovi došlo, že prichádza o moc a vplyv, tak sa rozhodol konať a odvtedy tam vraždí.
:))) russká ambasáda mohla poslať obhajcov. Inakj jeden s tých neviniatok (Strelkov) teraz sedí v russáckom väzení. Prečo asi. :)))
OK. Pošlite fotku z toho aktu vyznamenania, ak ste nejakú niekedy videli. Som veľmi zvedavý.
"Američania sa 7x pokusili kontaktovať a varovať na vojenské núzovej frekvencii a 3x na civilnej frekvencii. Bez odpovede. Na radaru sa mezitým ciel približoval"
::-)))) Policajti, učitelia a niektorí zo zdravotnikov musia žobrať od rentiéra Fica.
Prípad je všeobecne známy, amíci chvíľu interne vyšetrovali, potom priznali farbu, nevymýšľali rozprávky ako russáci, ospravedlnili sa a vyplatili odškodné. Prípad uzavretý. Mohli si vymyslieť, že tam sedel jeden terorista, a nikto na svete by to nevedel hodnoverne vyvrátiť. Toť vsjo Aljoša :)))
Ale predsa jedna poznámka - Vás keď prepadnú na ulici a povedia Vám, že predsa kradnú aj iný a ešte viac, tak polapkáte po pleci a kľudne odídete. Však je to všeobímajúca pravda, amíci kradnô viac :))))
Odporúčame