Prípad je všeobecne známy, amíci chvíľu interne vyšetrovali, potom priznali farbu, nevymýšľali rozprávky ako russáci, ospravedlnili sa a vyplatili odškodné. Prípad uzavretý. Mohli si vymyslieť, že tam sedel jeden terorista, a nikto na svete by to nevedel hodnoverne vyvrátiť. Toť vsjo Aljoša :)))
Ale predsa jedna poznámka - Vás keď prepadnú na ulici a povedia Vám, že predsa kradnú aj iný a ešte viac, tak polapkáte po pleci a kľudne odídete. Však je to všeobímajúca pravda, amíci kradnô viac :))))

