ty si policajt?
ty si policajt?
sme v nato treba obstarat niečo kvalitné a to sa deje
hej česká spoločnost nakupila licencie a vyrába niečo čo vymyslel už dávno niekto iný... ale radi prezentuju čo všetko vymysleli
opozícia máva premiérovým platom a opozičný asistent má 4000... zasraná opozícia aj zo zlodejom šimečkom a debilným kaderníkom
https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Progresívny tupci tu môžete kvicat proti rusku
Ty si sprostý naučili tá čítať ale nie myslieť, Slovensko nemá najvyššiu prirážkyu
Ako vieš že je to pravda
Už sa pokúsili Fica zabiť, počítam že to skúsia znovu
Neprekrucuj, Fico iodmietol aj obrana aj babisa
Jejda novinky tak ešte ďalší český bulvár okrem pravdy
A ty bez bunky?
Bezbunkovec čo tak zemepis???? Nič čo no nevadí. Hlavne že to za teba niekto napíše
Je to smiešne ako falošná demokracia moci kope, keď jej klope na dvere Čína. Možno začnú aj rýchlejšie prijímať nových členov aby mala EU viac obyvatelov
A ako? Ale skús niečo rozumné
Veď ešte nieje po voľbách, alebo si jasnovidec? Od Zemana je každý kto nieje od fialoveho simeckoveho spolku
Tak to je celkom nebezpečné pre falošnú európsku demokraciu jednej a jedinej myšlienky. Nehovorí sa tomu komunizmus?
Odporúčame