Si chytľavý to je dobre, táto debata potrebuje takých ako ty
Si chytľavý to je dobre, táto debata potrebuje takých ako ty
Máš pravdu nechce a nechcú ani vojnu, a už nechcú ani zelenskeho
Určite PS a pod bundou dúhové tričko.... a samozrejme prázdna hlava
Máš pravdu to decko určite vychovali komunisti
Neschopnosť PS spôsobuje túto situaciu
Pokiaľ si oblečú dúhové tričká tak určite
Hej príroda je najmocnejší element na tejto planéte, ale 72 pohlaví sa môže zrodiť len v hlave šimečku a sorosa a debila bideta
A Boh dal dve pohlavia
KDH už sponzoruje soros
Myslíš že urobiť LGBT vláčik je riešenie?
No fuj
https://www.teraz.sk/slovensko/majersky-ocen…
Naivnemu simeckovi sa nedarí
Aké poplatky a za čo? Veď ten dobytok ktorý sa nazýva lekári dostávajú peniaze od poisťovní a bez zodpovednosti
Na verejnosti progresívny simeckovec, doma za dverami je ruský plyn dobrý
ano tí ktorí uveria, a neverím že ich je 300 000, každý kto sa rozhodne odíst ide niekam kde su peniaze
hej a vieš ako ich tam dostali? ked napíšeš A musiš aj B. určite vieš že ich najprv natvrdo oj..bali aby ich tam dostali, a ked ich tam dostali tak ich nastahovali do domov po vysidlených nemcoch
hdp v česku robili nemci... nie česi, ostatne po rozdelení sa česi vrátili k modelu 1918... viac ako 30 percent investícií je nemeckých, určite si si všimol stagnáciu českej ekonomiky a zdražovanie hlavne enrgií, zatvárenie tažby domáceho uhlia, zatváranie uholných elektrární a zdraženie emisných povoleniek a tie energie budu ešte drahšie ludia si budu musiet zaplatit nové elektrárne
milion? ty si ich počítal, alebo si zase onanoval nad českým bleskom
no ved preto sme sa rozdelili, lebo sa chovali racionálne od vzniku čsr v roku 1918
česi radi hovoria o svojom majetku, ale problém je že to boli sudety kde bol ten majetok a ludia ktorý ho vlastnili boli nemci a nikto z nich sa nehlásil k čechom, dokonca opovrhovali čechmi, a po vojne ked česi sudety od protičesky zmýšlajucich ludí vyčistili, tak prišlo k devastačnému ekonomickému upadku týchto oblastí a dodnes to v upadku pokračuje.... viemto pretože mám v južných čechách bratranca
Odporúčame