no angličani o tom vedia svoje
to jeho anglické ritolezectvo vzalo čechom sudety... no možno si ich nemci čo nevidiet zoberu naspet, ked pavlík nebude posluchat
ach bože tupé české kecy... hlavne že tam sedý lavicový populista debil fiala
politika je uplatná šlapka... všetko je možné
a ešte niečo... nech skape každý kto podporuje zelenského a to že slovensko nemá poplatky z prepravy... už sa nestrápnuj podšimečka... inak ako sa páči tanec miškovej priatelky... už kvoli tomu by som nevolil PS
na slovensku nebol lacný ruský plyn... na slovensku boli poplatky z prepravy.. lacný plyn malo nemecko a preto bolo uspešné.. prepravu zarezal ten debil zelenský.. nech skape
nieje podšimečka za lacný ruský plyn sa kradlo aj v nemecku... za americký plyn už sa kradnut tolko nebude
ja to chápem... a preto sa na slovensku stavaju nové nemocnice a opravuju sa polikliniky.. a ešte jedna staré a špinavé nemocnice su aj v nemecku a kradne sa dalej ale to ty podšimečkovské jelito nepochopíš
ŽIADNA KAMPAN NIEJE POTREBA... URČITE NIE NA ŠIMEČKU A SPOL
https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/svet/ha…
a EŠTE JEDEN TY PODŠIMEČKA
https://ekonom.cz/c1-66836100-letiste-berlin…
ty si fakt truba a naivné jelito ty podšimečka
ty tupá truba a kde na svete funguje politika inak?
to je pravda, ale fico je budovatelský charakter a to na slovensku ešte stále je potreba... šimečka si nevie postavit ani domček z kariet
matovič je idiot nekonečný... ale aspon je slovák a netahá sem sorosove rozumy z čiech
a pre tu miškovu slávnu tanečnicu
https://dennikn.sk/3018817/pri-pisani-strucn…
tupé progresívne hlavy z zo slavneho a predraženého denníka n... tu je vyjadrenie niekoho kto má oslovit čitatela
,,Som novinár, čiže nie som odborníkom na nič." prečo by som volil prívržencov tohto nezmyslu
to sisi prečítal určite v debilkuN... tam su všetci ekonomovia.... najviac ma pobavil článok pre idiotov ako si ty... v Debilnom N-ku písali ako upratovačka musela odíst do švajčiarska upratovat lebo na slovensku nemala z čoho vyžit
veru pán nad je velmi schopný... možno odvedie tvoje deti na ukrajinu... už ten debil rozdal čo sa dalo
https://rumble.com/v6z016c-progresivn-pedsta…
no to je jasné vy chcete toto... zdegenerovaný uchyláci
Odporúčame