Fuj to je v EU odporné, trest smrti platí len keď spreneveris peniaze, ľudí je dosť a hlavne plebsu z východu
Fuj to je v EU odporné, trest smrti platí len keď spreneveris peniaze, ľudí je dosť a hlavne plebsu z východu
Asi tu stanicu nenájdu lebo nechcú, alebo preto že za to nič nebude
Možno v tvojom rodičovskom dome ty tupé progresivno- liberálne prasa, chod hľadať komisiu ty debil a zober aj rodičov a starého šimečku
Liberálne hoveda kde máte teplú komisiu
Je to jednoduche, západná časť únie klame tej vychodnej
Tá misia je určite progresívna a liberálna, verím že im radil starý šimečka z Prahy z generálneho štábu od Pavlíka
Sion verbez je celá od hoven ako lezú američanom do zadku, fui odkedy ich tam nasilu nacpali je tam zlo
Kristína Liďáková, teraz už je isté že si sa ako krava narodila, vypni si ten český vypínač za uchom a chod sa pozriet do prahy a začni hladat tie mrakodrapy.... a ešte niečo keby sa slovensko neosamostatnilo tak z prahy dovolia na slovensku stavat len zemlianky
Kedy ta verbez už vykape
takto funguje diplomacia, čo ti vyhovuje to prijímaš a čo nie to odsudiš... ty tupá šimpečkova lama
takto to funguje kolonizácia, zabit a zničit povodných obyvatelov a ukradnut všetko nerastné bohatstvo a za pomoci médií ktoré ovládaju klamu ludí
Michal Mislovič bude velký podvodník
to si pletieš zo svojim otcom tupu ovcu
ty budeš taký istý zlodej ako zelenskyj, suverenita za cudzie peniaze
Veď sa tam môžeš nasťahovať a vychutnať si atmosféru unesko ty onanista zapadniarsky
Ty trúba vypni si ten český vypínač za uchom, si úplne mimo,
Tak väčší český paskvil som nevidel celé roky, toľko ľudí na podporu ultra komunistu a rozviedcika Pavla, tak to svedčí o veľkej zmanipulovanosti tohto stáda na letnej.
Urobili to česi pre reklamu, treba to nafúknuť v médiách
Ja ho tu chcem, nechcem tu teba
zatiel len krmia blbcov cez trápne denníky, už hádam nikto neverí že bude lyžovat
Odporúčame