https://www.teraz.sk/ekonomika/energie-rusko…
Fico má pravdu a opozícia sú ritopchalsky podvodníci nahrávajú i Francúzsku Belgicku Holandsku
https://www.teraz.sk/ekonomika/energie-rusko…
Fico má pravdu a opozícia sú ritopchalsky podvodníci nahrávajú i Francúzsku Belgicku Holandsku
To PS je dobré
Lepšie ako sa ťahať z PS
V politike je to normálne akurát to nedokáže každý, takže klobúk dole
Výborne,zase ste prehrali PS nula
Až bude v base CZ mafia simeckovcov
Zabránil duhovej-sorosovskej mafii ovládnuť Slovensko
PS prišlo z rodovou rovnosťou, ale ku preoperovanému tranvestitovi
Farizejstvo a pokritectvo vládne na celom svete, ja som rád že schválili muž a žena, lebo Miško prišiel tým že sa presadí ako politik veľa pohlaví a to bolo spatne, tu je výsledok, PS chcela vyhrať z teplosami a prehrali úplne
A s kým porovnávať?
By si sa veľmi divil co prebieha na školách a v divadle na školských predstaveniach a rodičia o tom nie sú informovaný
Minimálne Slováci z českým vypínačom za uchom a uslintanou hubou pri pohľade za hranicu budú obdivovať české voľby
V Čechách sú jaslicky, nič sa tam nedeje. A Prahe už vonkoncom. Maximálne sa stane to že teplos Fiala konečne vypadne a debil rakusan pôjde za nim
V Čechách sú jaslicky, nič sa tam nedeje. A Prahe už vonkoncom. Maximálne sa stane to že teplos Fiala konečne vypadne a debil rakusan pôjde za nim
Expertka na scénický tanec povedala, tak prepáč že som sa ozval lebo sorosova tepla banda nič z kontextu nevytrhava a neklame a nezavádza. Tak si to myslel?
Každopádne Pán Fico je tvorca slovenskej politickej sceia ukazuje ako sa politika robí a to je dobre pretože oddelí zrno od pliev. No a v tomto je PS obyčajný odpad ktorému nepomohli ani peniaze od zlodeja sorosa
Pri pohľade na Miškovu tanečnicu o ktorej nás Miško presviedčal že aj to čo robí ona je umenie a má nárok na peniaze zo štátneho rozpočtu musíš byť veľký hlupák
Hej? A v ktorom štáte je to inak? A vieš čo je to prorastova ekonomika? Ktorú tak vehementne pretláča oder
Veď Pjaro 77 bude nekonečne šťastný a to stačí veď o to ide,, ja len ja a nikto iný
Fico a Matovič si začínajú deliť hlas a KDH. A to je správne, hlas začal kolaborovat s Prd Stranou
Odporúčame