Tak to je trefné.... určite pár teplých KSČ detičiek by sme tu určite našli
Tak to je trefné.... určite pár teplých KSČ detičiek by sme tu určite našli
Fiala a Rakušan sa už narodili ako nuly, a teraz sa to len potvrdilo. Nemajú na Fica. Teraz sedia v tretej rade a čakajú až si o nich Fico ostrie podrážky.
Nemal by si sa zapájať do tejto debaty, mal by si zuzlat dúhové lízatko starému sorosovi..... to bude mnamka
Ty trúba Sulika sa kaderník zbavil, som zvedavý čo to bude za paródiu spolu s Posratym Simeckom PS toto znamená tá skrátka že
Tupá ovca je Simecka z jeho šoférovaniu tanečnicou
A prečo by tam mal chodiť veď kávu si môže vypiť aj doma. Každá krajina v EU sleduje len vlastný cieľ bez ohľadu na ostatných a každý čaká až to američania a Číňania urovnaní aby mohli do Ruska začať vyvážať to čo nikto nechce
Spojenci? A v čom veď je to len fikcia na demokraciu. Budeš poslúchať a budeš robiť čo ti povieme, to je demokracia?
To poznáš z domu?... No čo už
Bol tam slepý europrogresivizmus a falošná demokracia
HM to je zaujímavé, kam zaradis nemocného človeka ktorý si nechal urezat ftaka? A následne vyhlasi že je žena má 105kg a vyzerá ako kulturista
Zostrelenie ruských stíhačiek by bolo strategockou chybou, povedal veliteľ estónskej armády
Tu máš odpoved, načo je falošná jednota? chod za šimečkom a opýtaj sa čo máš napisat na toto forum
no hlavnejšie že teploši nebudu vymývat detom mozgy o 70 pohlaviach
Vince zabudol že takto demokracia nefunguje.. a už vobec nie v médiách
no... majitel novín je čech... treba slovákom vnutit smutok za čechmi ako im celý svet bez dovodu ubližuje
neboj ved Fiala Velký im ukáže, tak ako sa serie do slovenska sa može začat srat aj do talianska aj z krpatým rakušanom
hej z Fialom ste vyhrali... to ako že je uspech? Fiala a Rakušan.... na slovensku ked ludia vidia že by volili horšie ta zvolia menšie zlo, zato v čechách tam ste zvolili obrovské dobro...klobouk dolu
https://www.teraz.sk/slovensko/m-majersky-po…
Takže novela je schválená, a už neplatí lebo FICO postupne sa k nej začínajú vyjadrovať a z KDH
Nikoho neodviedol a mňa už vôbec nie
Zahlasoval za správnu vec, a pokiaľ za to zobral aj peniaze ja mu to prajem. Je to politika!!!!!!!!!!!! A v politike neexistuje morálka.
Odporúčame