to si pekne napísal
to si pekne napísal
ved sa delí trh.. až sa podpíšu zmluvy na výstavbu dalších plynových terminálov v europskych prístavoch.. tak bude bude po invázii
ten sprostý stoltenberg to nezvládol tak už mu našli trafiku a ten americký... je to fakt trápne panák z plechovou hlavou si teraz všetko musí obskočit sám.. je to fakt trápne
celé je to trápna fraška.. o energetickom rozdelení trhu.. američania chcu ist z plynom do europy
v kapitalizme platí kto si stažuje a plače tomu treba ubrat
celá amerika je len kopa hnoja
olajno tu zabíja postupne všetko
no ešteže rusi toto konanie američanov beru z nadhladom a týchto idiotov čo si hovoria vláda neberu vážne, všetky rozhovory ohladne slovenska komunikuju rusi z američanmi.. určitepri tej komunikácii nebude nikto z týchto debilov
a ako by mali vláda reagovat.. ved su tam dosadený američanmi ihned po tom, ako američani zavraždili dve novinárske decká
a celá europa suhlasí a podporuje toto konanie... ved sa bude bojovat u tých žobrákov z východu
opakovaná lož ..sa po určitom čase stáva pravdou ( to je základné mediálne pravidlo, používa sa hlavne v politike a v reklame)... preto kretén nad stále opakuje že tá zmluva nenarušuje suverenitu slovenska
ked tá zmluva nenarušuje suverenitu SR, tak prečo nám to stále pripomína
zámerne som nenapísal kto. si somár .. povedal to jeden čech
jeden bezpečnostný analitik povedal že američania si tu zmluvu presadia a tak to bude... kludne zabiju dalsiích mladých novinárov, len aby sa zbavili opozície
teraz su doležitejšie problémy v programe... podpísanie zmluvy z usa..to ostatné nestojí za reč..
slovensko je malá krajina ako sa toto znenie podpíše tak už sa s tej zmluvy nikdy nevimaní...rusi si to tu vzali celé naraz.. američania to budu robit ako zamestnávatel bez odborov..pomaly nám budu ukrajovat z našej dostojnosti a potichu budu navážat dalšiu techniku až tu bude velký konflikt z ruskom
je to pravý nefalšovaný politik... zaprisahá aj vlastné deti, len aby presadil svoje. nad siel do politiky len za týmto jediným učelom... to znamená že ked sa zmluva podpíše tak už tam bude zbytočný
nejak tu chýbaju dnes priaznivci koalície... táto téma ich asi tvrdo zasiahla
Odporúčame