alebo radšej toto znenie: "Nevyslovíš falošné svedectvo proti svojmu blížnemu!"
alebo radšej toto znenie: "Nevyslovíš falošné svedectvo proti svojmu blížnemu!"
Kaplan je tam tiež: "Nevyslovíš krivé svedectvo proti svojmu blížnemu."
2.5.2013 - Najvyšší súd KĽDR odsúdil občana USA k 15 rokom nútených prác.
KĽDR: Američanky odsúdili na 12 rokov nútených prác »
Pravda.sk o 8.6.2009 07:48
Komunistická Severná Kórea udelila dvom americkým novinárkam 12-ročný trest odňatia slobody, ktorý by si mali odsedieť v tamojšom pracovnom tábore.
myslím, že na jej výkonoch sa podpísali páni novinári ktorí urobili všetko preto aby ju rozhodili sprostými kecami a prekrúcaním toho čo povedala. Ja jej v každom prípade veľmi pekne ďakujem za skvelú reprezentáciu a želám ešte veľa víťazstiev a radosti v živote.
Ja ti neviem ale furt sa tu v médiach rieši, že dajakého američana zavreli lebo prišiel do KĽDR nezákonne.
Pán Prochádzka som v šoku. Nemyslel som že sa spustíte na úroveň populizmu, lebo schvaľovať Ústavu v referende je čistý populizmus ktorému chýba akékoľvek racio teda okrem toho populizmu. V tej to krajine, čo hovorím na tomto fóre 60% / som optimista/ sem prispievajúcich nemajú ani šajnu o rozložení moci a o kompetenciach štátnych predstaviteľov. Vy týmto ľuďom predhodíte v referendovom som za, som proti najdôležitejší zákon štátu? To nemyslite vážne 95% by si ten predložený návrh ani neprečítalo a možno 1% by mu aj rozumelo.
Treba si jasne povedať že keď nezaplatia opravy ciest tí čo ich najviac ničia, zaplatíme ich my ostatní a oni budú profitovať.
Treba si tiež jasne uvedomiť že autodopravci nie sú tí chudáci šoféri ale im to len prikázali majitelia dopravných firiem.
A nakoniec si treba uvedomiť, že ak autodopravci si môžu dovoliť štrajkovať tak ich situácia vôbec nie je taká zúfala ako sa snažia prezentovať.
Dôstojný život skončil po 89 a ty si urobil pre to čo je v tvojich silách.
Veď je to jasné máte 100 ak vám klesnú o 10% zostane Vám 90 ak vám zas stúpnu o 10% tak už máte len 99
Jednoducho stačilo napísať: " Stále ma to neprešlo, stále vás nenávidim súdruhovia v Smere a obzvlášť vás pán Fico."
Koho že si volil asi ty?
Skús skritizovať dalekoodbratislavi keď si taký puntičkár na chyby.
pavol kaplan ako janko 607. to sa nehanbíš pritakávať si pod ďalším nickom?
Kaplan ty si aj janko 607 To ma podrž.Ty sa nezdáš.
to nebola otázka na teba. :-D
oprava... som skalopevne presvedčený ,...
Kaplan článok v Sme o Ficovi ma nulitnú hodnotu. Danie Lipšic je človek platený zahraničím. Je to sluha inakších oligarchov než sú tí naši, Mimochodom som skalopevne presvedčení že teba platia tiež.
veď pre teba je to aj tak jedno či bol alebo nebol. prečo by mal odpovedať.
A čo tým chceš povedať že len v Smere sú podnikatelia, alebo nedajbože podnikanie je v kapitalizme zakázané?
Gorila je najlepší príklad. Tam kde Fico pil colu tam niekto zhraboval milióny, ale zdá sa pre niektorých že tá cola je to najväčšie svinstvo.
Odporúčame