No ja som myslel že treba vylúčiť tých skorumpovaných, ale ty ďalej len modrá versus červená. Je mi ľúto ja poznám len skorumpovaných a tých čo nie sú. Prd mi záleží kde boli predtým keď teraz podvádzajú a klamú. Je mi ľúto Kaplan opäť si sa prejavil len ako antikomunista to je presne to čo je fanatický komunista len robí to isté komunistom čo sa nepáčilo keď to komunisti robili svojim odporcom. Prepadol si Kaplan s tebou sa spravodlivosť nedá budovať a keď tak len prísne selektívna.

