Gratulujem nezávislí poslanci sú tá najľahšie podplatiteľná skupina poslancov, ktorí keď sa nechajú podplatiť tak bez mihnutia oka môžu tvrdiť že hlasovali podľa svojho najlepšieho svedomia. Vláda ktorá sa bude musieť spoľahnúť na takýto druh poslancov nevydrží ani pol roka. Poslanci nezávislí od strany ktorá ich nominovala sú závislí len na sume ktorá im otvorí oči aby videli tým správnym smerom. A že v tejto zemi je otváračov očí habadej to si tu hádam nemusíme dokazovať.

