Nekopať a velebiť je dosť veľký rozdiel. Mal by si tiež slušnejšie o tých komunistických prasatách lebo veľa pravičiarov na tomto fóre musia skromne priznať že ich pôvod je takpovediac prasačí, teda podľa tvojej teórie. A ty si na tom ako? Kvičíš tiež parádne.

