To je tá politika dvoch metov. jeden meter meria činy našich oponentov a druhým meriame činy našich priaznivcov.
Keby to bolo v karajine našich priateľov tak by sa jednalo o skupinu poloozbrojených bánd podporovaných zo zahraničia. Keď že momentálne Janukovič je neprijateľný tak sa jedná o demonštrantov ktorých masakrujú policajné zložky .

