kaplan úplne strácaš úroveň a absolútne sa nedržíš témy!
kaplan úplne strácaš úroveň a absolútne sa nedržíš témy!
mohol by som vedieť prečo mi zmizli moje príspevky k tejto téme?
Mám jasnú predstavu čo by ten človek - Kotleba robil keby mal absolútnu moc. Prajem ti príjemné sviatky a aby si nemusel ľutovať že sa tu zastávaš niekoho čo si to vôbec nezaslúži.
Máte čo ste si zvolili a keď chceš môžeš mu ruku aj bozkávať keď sa tri to vidí vhodné. To je tvoja vec, presne ako ich vec je komu ruku podajú a komu nie.
Máte čo ste si zvolili a keď chceš môžeš mu ruku aj bozkávať keď sa tri to vidí vhodné. To je tvoja vec, presne ako ich vec je komu ruku podajú a komu nie.
Ale nepovedz a osočovanie ľudí je vec verejná. Máš akýsi osobný konflikt s Ficom.- Neviem , možno ťa odmietol a ty tu teraz si svoj neúspech kompenzuješ osočovaním vymýšľaním a zneužívaním konšpiračných teórii polointeligentov. To ti nevadí používať aj zjavné klamstvá veď to nie ty si ich vymyslel ty si ich len zneužil. Hovorím si úbožiak ktorý si fúka boľačky. Choď do politiky ukáž aký si schopný, čestný a ako to myslíš s ľuďmi naozaj. Zatiaľ tu len z poza bučka strieľaš od chrbta do ľudí čo ti z osobných dôvodov nesedia. Si úbožiak.
Ja volím z ponuky ktorá reálne existuje lebo keď nevolím tak volia za mňa iní. Ty len mudruješ kydáš z 99% len na Smer ak sa ťa niekto opýta na konkrétneho človeka ktorého by si odporučil tak si ticho alebo odskočíš od témy.
To že Radičová sedela s Hasčákom priamo u nej doma ti nevadí. pritom nič nevieš o čom sa bavili. Tu vieš o čom sa rozprávali aj tak si dovolíš osočovať. Kaplanko ty si jednoducho vždy proti niečomu a namýšĺaš si že si preto spravodlivý a čestný. Si negativista a teda celkom neužitočný človek čo sám nič nerobí zato ohovára druhých. Si neschopák čo si lieči svoje komplexy menejcennosti kydaním a osočovaním na tých úspešnejších.
Akého vodcu? Milý kaplan to si naozaj myslíš, že ja pociťujem potrebu mať dákeho vodcu? No to si potom jednoduchší než som si myslel.
Kaplanko rýchlo spíš trestné oznámenie pokiaľ si pamätáš čo sa ti prisnilo.
No bude to asi tým že pravicová vláda pána Dzurindu keď odpredávala SPP tak delegovala aj jednanie o cenách výhradne len na menšinového vlastníka. To by si mohol vedieť ty neovečka.
Hm, predpokladám že ty si myslíš o sebe že si na tom lepšie.
Predpokladať že všetci čo neišli voliť by volili niekoho iného než Smer je len tvoje prianie a štatistický nezmysel.
No ak chce byť prezidentom musí odstúpiť z pozície predsedu vlády ešte pred voľbou. Čiže predsedom už nebude a za prezidenta ho nezvolia.
No prajem mu pekný deň . Tých čo utekajú od načatej roboty viac nepodporujem. Nebude ani predseda vlády ani prezident.
Ja viem že tebe logika nič nehovorí. Ak niekto nič nepredáva asi ťažko dostáva všimné za odpredaj .- Samozrejme ak Cola je úplatok tak je skoro usvedčená gorila
No to by som mu naozaj odporúčal, lebo v opačnom prípade budem hodne nasrdený.
Odporúčame