Nemáme ľavicovú politiku na Slovensku
Ja mám naozaj rád týchto zurazu spravodlivých. Tento článok si mal napísať pred privatizáciou štátnych podnikov a pripomínať že po ich privatizácii štát príde štát o príjmy ktoré musí nahradiť zdanením. Vtedy bol čas a tá pravá chvíľa. Teraz tu tliachaš o sociálnej pravici ktorá je vraj ľavicovejšia od ľavice. Ona je ľavicová ale len vtedy keď nie je pri moci. Veď to pravicas tu lákala investorov na najlacnejšiu pracovnú silu. To pravica podpísala tajné dodatky k zmluvam kde sľúbila udržať nízke platy. To pravica zadlžovala štát aj keď privatizovala. Zrazu ten čo neprivatizuje a ostali mu z príjmov len dane z mizivých platov je ten čo nie je ľavicový. Strč si to svoje videnie a tú tvoju objektivitu za klobúk.