a menuj čo je vrecková zlodejina?
a menuj čo je vrecková zlodejina?
Bavíme sa o jeho morálke nie o jeho talente. Aj Freddie Mercury bol ako spevák a hudobník geniálny ale dceru ani syna by som s ním nenechal ani 5 minút.
hm, je otázne ako definuješ čo je normálne?
Palmar to bol jeho jediný skutočný prínos pre Slovensko.
a sme zas pri tentoraz polopravde. Ano riadil štát ale hospodársku krízu nespôsobil. Mohol by byť pri moci ktokoľvek a výsledok by bol minimálne podobný ak nie horší.
Z tohto by si mal urobiť blog., aby si to prečítalo viac ľudí.
Je to príjemné čítanie napriek tomu že prostredie moc optimistické nie je. Prajem skoré uzdravenie.
furik rovnakých vlastizradcov majú aj Poliaci, Maďari.
Štatistický úrad píše že pokles spôsobil FIco?
To máš z toho že každého ľavičiara považuješ hneď za boľševika a teda hlúpeho preto i chudobného človeka. Potom keď zistíš že dotyčný nie je ani chudobný aj chochmesu má dosť sa ti zdá že ten človek nemôže byť ľavičiar. To robia tie sprostosti v hlave čo si si ich nechal do nej natlačiť médiami.
Prečo sa so svojou hlavou miešaš do cudzích debát? Debatujeme o niečom úplne inom.
"Z dvojcifernej ekonomiky Slovenska urobil jednopercentnú.
Tým "vyrobil" 400.000 nezamestnaných, ktorých obral o dôstojnosť"
Komunisti po 89 ostali v KSS. Šmejdi prehodili kabáty a stali sa z nich demokrati. Komunisti padli práve na tom že nabrali do strany týchto šmejdov čo im potom pokazili meno. Je smiešne že ste urobili tu istú chybu čo komunisti. Nuž niektorí sa učia aj na cudzíchh chybách ale pniektorí sa nepoučia ani z vlastných. To práve robíš ty. Nechceš si priznať že šmejdi nemali a nemajú zo žiadnou ideológiou nič spoločné oni sa správajú ako šmejdi za každej.
Kńažko je jedným z hlavných aktérov bordelu čo tu došiel. Sado -Maso nepreferujem.
kaplan všetci politici sa na niečo vyhovárajú. Nemám nič proti tomu ak bojuješ proti Ficovi. Mám výhrady proti tomu že používaš v tomto tvojom boji polopravdy, selektivitu a účelové klamstvá čo s teba robí úbožiaka ktorý nemá na férovku.
Eštek tomu braku. Myslíš že naše poľnohospodárstvo vyrábalo taký hnoj ako sa tu predáva dnes? Myslíš že náš vojenský priemysel nebol konkurencie schopný. Myslíš že náš textilný priemysel a obuvnícky nebol konkurencie schopný. Myslíš že po uvolnení embarga by aj iné naše odvetvia nemohli dosiahnuť uroveň konkurencie? Západ nepotreboval konkurenciu on potreboval odbytištia a preto bola politická otázka zrušenia RVHP taK potrebná, ale i vlastizrádna.
Fúrik vždy sa dá vybrať niečo čo je v prospech jednej alebo druhej strany. Podstatné je ako sa dnes žije väčšine lepši či horšie.
Rozpad RVHP bol politický čin ponovembrovej chásky čo sa dostala k moci. Došlo k tomu hlasovaním o zrušení RVHP. Za našu stranu o tom rozhodli Klaus a Dlouhy, ktorí radostne po návrate z Varšavy oznámili že zrušili RVHP.
Odporúčame