Modlitba pána Harabina
Kormidlo zaujalo ma toto tvoje vyjadrenie:
"Ako Ťa ja mám presvedčiť, keď na Slovensku sa popierajú nahrávky i rozhovori jedná radosť a vysvetlením sú iba taľafatky, že všetko je len vykonštruované........"
Pravosť nahrávok by mal doložiť ten čo ich predhodil verejnosti hoci dobre vedel že nemajú žiadnu právnu váhu. Je nehanebné od teba, že napriek všetkým tým vyhratým súdom ani nepripúšťaš možnosť že tie nahrávky sú fakt falošné. Jedným dychom preukazuješ neschopnosť vnímať určité mediálne konšpirácie objektívne a druhým dychom pľuješ na justíciu lebo tá podľa teba nehodnotí veci ako ich vidíš ty. Je to bieda keď človek čo sa politicky angažuje ako ty preukazuje toľkú neschopnosť vnímať veci neutrálne bez toho aby si vnímal ako dôkaz len fakty a nie nepodložené tvrdenia politikov a novinárov.