Pobavil som sa na tom, ako autor taktne zamlčal , že čo to ten brat jeho kamoša hádzal z toho rozostaveného hotelu Slovan dole na prechádzajúcich Rusov a prečo ho vlastne zastrelili. Boli to tehly a z 10siatého poschodia to bola vražedná zbraň.
Pobavil som sa na tom, ako autor taktne zamlčal , že čo to ten brat jeho kamoša hádzal z toho rozostaveného hotelu Slovan dole na prechádzajúcich Rusov a prečo ho vlastne zastrelili. Boli to tehly a z 10siatého poschodia to bola vražedná zbraň.
Preboha nebavte sa o dlhu v percentuálnom vyjadrení lebo ak má niekto niekto dlh 100 EUR a vzrastie mu o 8 % tak je to o 8 EUR. druhý ktorý dlží 1000 EUR a vzrastie mu dlh len o 2% tak mu ten vzrástol o 20 EUR a teda omnoho viac ako tomu prvému s 8%. Na tomto príklade chcem dokumentovať aké percentuálne vyjadrenie je nič nehovoriace percento z niečoho. Používajú ho politici a novinári na oblbovanie a vymývanie hláv naivných voličov.
Šmolkoviai na to aby ma poslali do tej istej nemocnice alebo k tomu istému špecialistovi kde sa o mňa postarajú stále tí istí lekári a sestry nepotrebujeme dokonca žiadne poisťovne. Pred tým to robilo ministerstvo. Nepotrebujeme žiadne poradovníky predtým vás zapísali na prvý voľný termín. Nepotrebujeme žiadne preukazy lebo všetci musia byť poistení. Všetko okolo poisťovní je zbytočné mrhanie peniazmi poistencov a tvorba zisku je výsmech zdravého rozumu. Aká konkurencia pri čistej administratíve a preposielaní stále tých istých peňazí ktoré predtým priamo tiekli k zdravotníckym zariadeniam teraz tečú cez ZP, ktoré si z nich odtrhnú a jediný rozdiel a konkurencia je v tom ktorí nás oberú pri tom viac.
No vidíš a skús si dnes vypýtať od poisťovne kúpele?
Bude aj premietanie clipov. Mrazené kurčatá stačia Poľské, alebo to musia byť origoš pravoslávne?
Ktorého občana myslíš toho čo je bez práce a deti mu chcú študovať, alebo toho čo vyhodil toho prvého z roboty lebo sa mu zdalo že mu málo vynáša?
Kormidlo to staršej generácii sa nepáčili naše dlhé vlasy. U nás na škole napríklad najviac bojoval proti nim profák ktorý žiaden komunista nebol. Bol to generačný problém a nie ideologický. Hamuj lebo mi niekedy vo vzťahu ku komančov pripomínaš Paĺka Kaplana.
Výborne už ani nemusím nič k danej téme písať.
čo je klamstvo konkrétne. Prečo mi píšeš ktoré dane sú aké. Ja viem ktoré dane sú priame a ktoré nepriame. Napíš v čom klamem? napísal som vetu rozober ju a povedz v čom som klamal?.
No a ktorú s tých definícii máš na mysli ty vo vzťahu k Ficovi ty?
vyššie som sa vyjadril som sa ku každému konkrétnemu prijatému opatreniu ktoré si menovala.
Pýtam sa aj teba. Rozumieš slovu istota = vyriešenie všetkých problémov? Ja tomu rozumiem tak, že pri vyberaní konečných rozhodnutí vyberú tie ktoré budú mať čo najmenší dopad na nízkopríjmové vrstvy obyvateľov. Môžme diskutovať či vyberajú také, alebo poznáš z tohto hľadiska lepšie. lebo tá istota ma byť práve v tom minimalizovaní dopadov.
Rozumieš slovu istota ako ˇ= vyriešenie všetkých problémov? Hovorí o istote že sa tým budú zaoberať a príjmu opatrenia pre zlepšenie. Nik netvrdí že vyriešia všetky problémy?
Ani si nepočkala ako zareagujem a už si skonštatovala že ty so mnou nemá zmysel diskutovať. Prečo? Lebo nevieš reagovať na vecné oponovanie tvojich tvrdení?
- Právnické osoby sú podniky. veď to povedal že nie ľudia sa ,ajú skladať na dlh ale podniky
- progresívna daň je cca od 1200 EUR vyšie. pri tých 1200 je to asi 0,5 Eura navrch. teda splnil že sa to nedotkne nízkopríjmových .
- myslím že poplatky za registráciu mot. vozidiel sa tiež dotýkajú len vyšších príjmových skupín. teda to nie je v rozpore čo sľuboval a že poplatok rastie s výkonom je správne. nemám s tým problém.
Povedal som že nie všetko sa mi na Ficovej vláde páči. Napríklad že pokladá za potrebné sa angažovať v Afganistane sa mi vôbec nepáči. Nepáči sa mi podpora cudzích investorov na úkor podpory našich. Nepáči sa mi, že kritizované opatrenia pravicovej vlády nenapráva a využíva ich dopady na účet predchádzajúcej vlády. Nepáči sa mi že II. pilier nezrušil lebo si myslí že by to mohlo mať dopad na preferencie smeru , teda čiste len s politických dôvodov.
Odporúčame