Kormidlo si na omyle, napríklad ja si nemyslím že čo robí strana Smer je všetko správne.Bohužiaľ oponenti Smeru sa sústreďujú na činnosti Smeru ktoré si sami vymysleli /napr. drísty o istotách, ktoré ale v programovom vyhlásení vôbec nie sú/. ďalej sa sústreďujú na polopravdy /napr že zvýšil dane s príjmu, ale pravda je taká, že ich zvýšil len vysokozárobkovým osobám s platmi cca nad 1200 EUR/. Pripomeniem tiež vraj sľub že dokončí diaľnice do roku 2010 pričom v skutočnosti Fico povedal že by ich len chcel dokončiť čo určite nie je sľub. Pripomeniem tiež nezmysel z jachtou a vymeniteľným kurzom s EUR. Idiotská predstava že Počiatek odovzdal kurz niekomu ľuďom z JaT práve na jachte je tak stupídna, že to ďalej už nemienim komentovať. A vrchol je pripisovať kauzu Gorila Ficovi. Teda ak chcete diskutovať o konšpiračných teóriách ako o hotových faktoch tak sa nečuduj že debata vopred nemá žiaden zmysel.

