Mne sa zdá najčudnejšie to, že títo bojovníci za čistotu VSS povstali a začali bojovať až keď moc na MO a v samotnej VSS stratili. Čo robili vtedy keď mohli zlodejov pozatvárať spisy ponúknuť špeciálnej prokuratúre prípadne samotnému "naj" bojovníkovi Lipšicovi. Jaj oni mu ich dali on si ich prečítal a povedal, že ich majú skartovať.

