Aliancia Fair-Play kde ste boli keď zlepenec kontroloval hlasovacie lístky, kde ste boli keď menili zákon v procese hlasovania. kde ste boli keď premierka vydierala poslancov , že odstúpi ak nezvolia skartovača. Vaše politicky jednofarebné posudzovanie čo je fair - play vôbec nie je fair- play. Je vám hanba, som z vášho zmyslu pre spravodlivosť zhnusený. Fuj špiny zapredané, podplatené!!!

