teraz neviem vydržiavať si milenku za štátne peniaze je slušné alebo nie?
teraz neviem vydržiavať si milenku za štátne peniaze je slušné alebo nie?
videl , videl a ešte keby si ich dokázal aj prečítať ? To by ti len bolo špatne.
A kde som tvrdil že zatváranie ma súvis s pravicovou vládou. Ja so som hovoril že zatvárajú pravičiarov. To ty si tam vopchal Nečasa ako keby on kydal hnoj a nechal zatvoriť aj svoju tajomníčku.
Galko nám vlastne chcel len oznámiť že nim dosadený šéf VSS nekradol on si len do spravodajstva dotiahol svoju milenku. Ostatné je len zistenie nešťastnej dievčiny že vojenská služba má aj iné tváre než bola tá milená tvár jej frajera.
Tak ty si myslíš že Nečas dal zatvoriť svoju tajomníčku? To som sa naozaj pobavil.
Vidíš v Česku zatvárajú gorily. Aká náhoda že samé pravicové, alebo to má nejaký súvis s pravicovým zmýšľaním? Nie je taka gorilia povaha vlastne cesta k super úspešnému podnikaniu?
Správne vivat demokracia. Boli ste porazení na vlastnom poli v demokratických voľbách . Vlastne prepáč to nie vy to Sulík pustil balónik.
Vraj nebola na to školená. dôstojník nie je školený na velenie? Tak na čo bola školená. Na internete som našiel zmluvu z roku 2004 v ktorej na jednej strane vystupuje ministerstvo obrany a na druhej strane Katarína Svrčeková a jedná sa o dáky bufet. tak neviem sponzorovalo ministerstvo slečnu Svrčekovú už v roku 2004?
On sa len poobzeral doma po príbuzenstve a vypadlo mu to nešťastné konštatovanie.
Rád by som vedel čo znamená že si do roku 2012 riadne robila svoju prácu. Možno by nám pán Galko mohol vysvetliť náplň práce tejto neohrozenej dôstojníčky VSS.
Mám tomu rozumieť tak ,že každý pracovník spravodajstva sám rozhoduje o tom čo je hodné utajovania a čo nie? Potom naozaj nepotrebujeme žiadne spravodajstvo. Komplikovanejšie to budú mať iné spravodajské služby keď si budú musieť utajované veci zháňať sami než keď im to zhromažďuje naše spravodajstvo a následne to potom nejaký iniciatívny blbec zverejní.
Neviem prečo ti nik ešte nedal plusko. Myslím že tvoja úvaha je korektná a výstižná.
Veru a potom budú informovať verejnosť že aj pri tomto hlasovaní sa poslanci kontrolovali a preto je hlasovanie neplatné.
Chlape ty si nepochopil že bez auta sá dá žiť ale povedz ako sa dostaneš k bytu keď budeš dlhodobo nezamestnaný a dostaneš 60 EUR na mesiac a ešte ti budú tvoji priatelia hovoriť že si nemakačenko ktorého musia živiť.. Ako si dáš opraviť zuby keď oprava stojí polovicu toho čo dostaneš. Ako sa postaráš o deti? atď ....
HM tak za 1400 korún si mohol. zaplatiť byt aj s energiami cca 350 Kčs. Isť na týždeň do Tatier pre dve osoby cez ROH 500 Kčs. Zaplatiť stravné celej štvorčlennej rodine spolu 450 Kčs. Ešte ti ostalo 100 korún na to pivo na celý mesiac / 50 pív ti hádam na mesiac stačí/
Keď som bol na tom najhoršie a z jedného platu som živil celú rodinu a podporoval obe deti na VŠ tak si predstav že som vtedy chodil na nákup len raz do týždňa a mal som plný košík ale len vecí ktoré som útrpne vybral aby som neprekročil rozpočet. Chcem tým povedať že plný nákupný košík znamená len toľko že momentálne si mohol nakúpiť. Koĺko ti zostalo a na ako dlho ti pohľad na košík nepovie.
Hm potom si aj ty parazitoval na práci týchto svädomitých pracujúcich ľudí a spriadal si plány ako ich obrať o systém ktorí im zabezpečoval prácu a kľudný život. Alebo sa mýlim a vtedy si bol vzorný občan podporujúci socialistické zriadenie?
To máš pravdu že sa sa nezaujímajú. Len asi už ťažko chodia na pivo, do kina a na čundre keď sú rodičia bez práce a teda bez príjmov.
Taký veľký chlapec by už mal vedieť že nie je podstatné koľko zarábaš, ale to, koľko za tie peniaze môžeš v danej krajine kúpiť.
žiť beztarostne je luxus ktorý si dnes nemôžu dovoliť ani najbohatší ľudia. Keby mater nemala dost peňazí asi by si to pri tom chodení na pivo a čunder určite zistil.
Odporúčame