A čo urobia? tam kde nič nie je ani čert neberie. Všetko zle sa už stalo. Náprava veci verejných už zas bude stáť mnoho krvi lebo zlodeji si zobrať dobrovoľne nič nedajú a bez nápravy majetkovej, sociálna náprava nie je možná.
A čo urobia? tam kde nič nie je ani čert neberie. Všetko zle sa už stalo. Náprava veci verejných už zas bude stáť mnoho krvi lebo zlodeji si zobrať dobrovoľne nič nedajú a bez nápravy majetkovej, sociálna náprava nie je možná.
SDĽ nebola pokračovateľkou KSS lebo KSS nezanikla.
Ano a pod tými podmienkami rozumieš posunutie zamestanca na úroveň otroka bez práv ktorého ráno príjmeš a pred obedňajšou prestávkou vyhodíš a by si ho po obede zasa prijal a cez nezaplatené nadčasy zdieral až do večera?
Samozrejme že vytiahnem lebo to sú príčiny toho kde sme teraz. Ak súhlasiš z ich krokmi tak sa nesťažuj na dnešnú situáciu.
Mdečiar je tiež pravičiar sám som ho počul v televízii ako sa k tomu hlásil a jeho skutky tiež svedčia o tom, že nim bol. Vytvorenie kapitálovej vrstvy žiaden ľavičiar si nemôže stanoviť ako vládny program. Teda Mečiar či Dzurinda žiaden rozdiel jeden kradol veľa a v "malom" a druhý rozkradol aj to čo ten prvý sa neodvážil.
Ja len reagujem na tvoje blogy a keď to vyzerá, že len s jedným účelom, tak je to asi preto, že ty ich píšeš tiež, len s jediným účelom.
Preto lebo všetké akcie proti gorilám zatiaľ organizovali práve gorily a ich podporovatelia, či už vedome alebo čo sa týka mladých ľudí nevedomo.
To je tak pán Matovič aj vy ste vypovedali o podplácaní poslancov a to pred tým najspravodlivejším pánom prokurátorom Čentešom aj ste si to zopakovali aj tak usúdil že skutok sa nestal.
Ja sa len čudujem že keď Dzurindova vláda dala kKorejčanom 12 miliárd a vlastne im zaplatila investíciu na Slovensku vtedy si držal bobríka mlčanlivosti.
to hovoríš ako pravičiar ktorý podporuje pravicu aj potom čo sa ukázalo že rozkradli všetko pre provízie a úplatky.
čo mi to tu vypisuješ on chce prácu pre každého cigána od Ficovej vlády.
Výborne určite pravica bude milosrdnejšia. Kaník je epatický človek čo chromému aj palicu zoberie, Zajac ktorý to spoplatňovanie liekov a úkonov zaviedol ten je lepší , Tí čo tu miesto 3 krajov zaviedli ani neviem koľko sú lepší. Potom sa nečuduj že si tam kde si. O rozkrádačke štátneho majetku ktorá nás pripravila o zdroje už ani nebudem písať. Mám najradšej ľudí čo nevedia ani kto ich okráda.
veľmi dobrá myšlienka gustáv! A to sa dnes vyjadroval za spájanie pravice a ty si ho odhalil že vlastne vnáša rozkol. +++
ak si neprekonal tú zložitosť tak čo sa čuduješ že sa ti smejú. Veď majú prečo navrhuješ niečo čo nevieš ani sám dotiahnuť do konca ani teoreticky a nie to prakticky.
No práve o tom píšem . Napľuješ dedovi do tváre a postavíš sa na stranu ľudí čo ho nenávideli pre jeho presvedčenie?
Hovoríš že mal pravdu potom nechápem tvoje postoje. Si kontraverzný nevieš čo chceš. Nechceš si priznať že si urobil chybu keď si podporil prevrat a na druhej strane tvrdíš že ťa oklamali ale nenávidíš nie tých čo ťa oklamali ale ľudí čo boli ako tvoj dedo a ostali verní svojmu presvedčeniu.
Veď úradnícku vládu ako chceš zostaviť veď si pred tým istým problémom že ich nik nepozná ?
Odporúčame