Názor je názr a tvrdenie je tvrdenie.Napíšem že si debil a admin ma vylúči lebo to nemôžem doložiť a bude mať pravdu. Keď ale napíšem že mi pripadáš jak na hlavu padnutý tak sa mi nič nemôže stať lebo sov vyslovil len názor ako mi pripadáš. Netvrdím že si na hlavu padnutý, len že mi tak pripadáš, Chápeš ten rozdiel?

