Sranda tento modrák sa tvári že o kapitalizme počuje prvý krát. To si nevedel ako funguje ten súkromný kapitál. Podplatím aby som získal. pre 5% urobím všetko. Pre 100% predám aj vlastnú mater. To je kapitalizmus a výdy taký bol a bude. Máte čo ste chceli a čo ste si vyštrngotali. Čo si chceš vziať späť ? Čo si pomohol štrnganím rozkradnúť?

