Vážený snowman, ale v práve v tom kto je väčší zlodej stojí ten problém. lebo nik nie je úplne čistý všetci sú nejakí. čakanie na absolútne spravodlivého a čestného je ilúzia. Nehovoriac o tom že rovnakú vec vidíme úplne opačne. ako príklad Mašinovci , Sýria. Teda neexistuje žiaden super systém ktorý vyhovie všetkým, neexistuje pravda pre všetkých. preto je rozhodujúce kto je väčší zlodej a kto tomuto národu viac uškodil. Myslím národu nie jednotlivcom , lebo ak to začneme hodnotiť na úrovni jednotlivcom sme tam kde sme teraz.


