Tá správa nehovorí o ničom inom, len že pilot nebol zavraždený zo zadu, ale z predu. Na fakte že bol zavraždený neozbrojený človek sa nič nemení. Ak nechceli nikoho zavraždiť, tak by im stačili i nenabité zbrane. Vlastne na to stačila len jedná zbraň. S druhou ohrozovali cestujúcich.Niet ospravedlnenie pre ľudí čo za vidinou slobody zobrali nevinnému človeku najvyššie právo a to právo na život. Každý kto sa vrahov zastáva si namáča ruky do krvi zavraždeného pilota.


