Iste zmeny na Zemi boli a oveľa horšie než spôsobuje človek. Bezpochyby nás a naše zmeny Zem prežije. Otázne je či ich nich prežijeme my?
Iste zmeny na Zemi boli a oveľa horšie než spôsobuje človek. Bezpochyby nás a naše zmeny Zem prežije. Otázne je či ich nich prežijeme my?
Celý II. pilier je nezákonný, ale vtedy keď zaň hlasovali boli modráci ticho ako vši pod chrastou.
To sme potrebovali vedieť, aké etické štandardy EK vyznáva. Potom sa čudujeme že čo tú Tymošenkovú stále EÚ obhajuje. Tiež spĺňa vysoké morálne štandardy. Asi ten rozpad EU bude asi neodvratný, keď tam majú taký vysoký štandard morálky.
Určite ho popravili Asadovi ľudia, inak by som mal morálny problém, že koho to vlastne s tým NATO vlastne podporujeme.
Tak týmto nás pripravujú na povinnú eutanáziu v 60 rokoch?
Bacuľka ? Na tomto vidno ako úplne rozdielne vidia ľudia tú istú vec, v tomto prípade osobu.
Ješiš - Mária, keby to povedal tak by ho hneď žalovali že ako štátna moc zasahuje do podnikania súkromným firmám .
No ak nevieš sám tak ti je to škoda vysvetľovat.. Začni slovom najlacnejšie!
Najlacnejšie by to bolo tak, keby všetci poistenci neštátnych poisťovní by dobrovoľne prešli do štátnej poisťovne čím by ich zlikvidovali bez nároku na akékoľvek odškodné.
Tvoja schopnosť reálne posudzovať ekonomické ukazovatele a kroky je nulová k čomu ti naozaj gratulujem. Naozaj začínam sa prikláňať k tomu, aby volič najprv prejavil schopnosť a aspoň v minimálnej miere preukázal vedomosti v oblasti ekonómie než ho pripustia k urne. Si ako to teliatko čo sa kýva na nohách a o svete vie presne toľko čo ty.
Ty používaš analógie bez toho aby si ich vedel vysvetliť?
Hm , vysvetli mi v tvojej analógii čo znamená ísť peši? Ako si prestavuješ, ako by Rómovia mali žiť, čo by mali minimálne robiť aby si povedal že idú , síce peši ale idú?
Prečo lebo rezignovali. 20 rokov bez práce z nich spravilo lenivých, asociálnych ľudí ktorým už na ničom nezáleží a nevidia žiaden dôvod aby robili niečo čo z ich pohľadu aj tak nemá význam.
Hm aký si len vtipný s tým pra pra človekom. Nie je to tak dávno čo sme všetci žili ako cigáni. Jednoducho im ušiel vlak a žiaden iný už nešiel.
Ten najvyšší je určite nespravodlivý ! Keby bol spravodlivý, žiadne dieťa by nedostalo rakovinu v 6 roku života, Nenarodilo by sa mentálne poškodené a pri troške spravodlivosti určite by si sa aj ty narodil ako cigán aby si mohol svoju dilemu posúdiť sám.
Tak ho ešte chvíľku odpočúvajte nech to zaokrúhlime na1 mil. Čo budeme trocháriť, veď Gučík má čo skrývať pred svetom v hodnote milióna EUR.
Daniela 171. Po luniku IX som chodieval keď tam žiaden ešte nebol a na jeho mieste stála biedna cigánska osada. Nejaký nešťastník navrhol aby im tie búdy zváľali a rovno z nich ich nasťahovali do nových bytov postavených na mieste tej cigánskej osady. Tí ľudia nemali šajnu čo je WC, čo je šporák a tak si hneď v obývačke založili ohník aby bolo na čom navariť a okná porozbíjali lebo im v byte vatra čmudila. Deti chodili kadiť von ako boli zvyknuté a aj smetia vyhadzovali von ako boli zvyknuté. Tak vznikol LUNIK IX.
Netrvám na návrate k socializmu ale trvám na tom aby právo na prácu bola povinnosť pre štát , nájsť primeranú prácu každému a za plat ktorý stačí na dôstojný život pracujúceho a jeho rodinu. Soc. dávka je ochrana bohatých pred revoltou chudobných a nie náhrada zamestnania.
Balea prajem ti, aby ti skúšky išli čo najlepšie. Tvoj poctivý prístup k štúdiu si naozaj vážim. Mám tiež dcéru ktorá poctivo študovala a na rozdiel od jej menej usilovných kolegov nemala potom žiaden problém nájsť si zamestnanie a aj sa v ňom uplatniť.Prajem ti ,aby aj tvoje úsilie našlo zaslúženú odmenu v práci ktoré ti bude robiť radosť a bude aj dobre zaplatená.
Odluku od štátu môžeme prijať len so súhlasom Vatikánu. To zaručuje zmluva druhej Dzurindovej vlády s Vatikánom. Prijali to tí čo tu najviac vykrikujú že vzdávať sa práv v prospech EU je vlastizrada. Vzdávať sa práv v prospech Vatikánu pre nich zrada nie je!
Odporúčame