Slavex sa nám len snaží pripomenúť , že prvým sebevražedným atentátnikom v blízkovýchodnom konflikte bol židovský osadník ktorý vnikol do muslimskej mešity a odpálil sa tam. Potom začali rovnako oplácať muslimovia. Asi nám tiež chce poslať nejakého agenta Mosadu aby nám vyhodil do povetria niekde kosto,l keď si dovolíme nesúhlasiť s názoorm pána izraelského premiéra.


