Živnosť by mala byť rovnako zaťažená odvodmi a daňami ako každá iná forma podnikania. Samozrejme s tým musí byť aj spojené rovnaké poistné zabezpečenie.
Vláda / podotýkam hocijaká/ má určite pravdu v tom , že nie je normálne aby živnostník odchádzajúci do dôchodku bol odkázaný na dávky v hmotnej núdzi. Nezabudnite. že tie môžete poberať až keď preukážete že nemáte žiaden iný majetok. Páni živnostníci. teda tú podporu dostanete až preukážete že nemáte žiadne úspory a popredáte auta, chaty, luxusné televízory apod. Potom ale už budete naozaj chudákmi ktorí si tie dávky naozaj zaslúžia. To naozaj chcete?


