Kormidlo nemôžem si pomôcť zas ťa musím opraviť. Kritizuješ chodcov ktorí nechajú prejsť vozidlá až potom vstúpia na prechod. Ja to považujem za úplne logické a ohľaduplné lebo som presvedčený že ľahšie sa zastaví chodec než rozbehnuté vozidlo.To je ta ľudská stránka veci. Druhá tá zákonná hovorí že chodec už nemá na prechode absolútnu prednosť ako to bolo pred poslednou zmenou zákona o prevádzke motorových vozidiel . Teda chodec už nesmie vstúpiť do vozovky a obmedziť tým prichádzajúce vozidlo.


