No a čo s nimi? Necháme ich behať bezprízorných a budeme čakať ktorého hubára zabijú alebo okradnú odpočívajúcu rodinu pri ceste? Kam ich potom všetkých pozatváraš a ich deti čo s nimi? Ak ich necháme behať spolu s rodičmi bezprízorných, zožerie nás celý kultúrny svet. Všetko to stojí strašne veľa peňazí nové basy ,, nové domovy. Máš to zrátané čo to bude stáť to vyháňanie. Kto ochráni ostatných obyvateľov dedin keď cigánom zbúrame domy. čo keď aj oni si povedia podpálime domy gadžom. Vieš vôbec, že oni ešte uznávajú zákon Oko za oko, zub za zub?


