A čo keď im tam dovolili bývať ešte za socíku. Možno už ten pozemok je dávno ich a získali ho vydržaním. Majiteľ 10 rokov sa k nemu nahlásil. Teraz už je neskoro.
A čo keď im tam dovolili bývať ešte za socíku. Možno už ten pozemok je dávno ich a získali ho vydržaním. Majiteľ 10 rokov sa k nemu nahlásil. Teraz už je neskoro.
máš dojem že my máme možnosť ich poslať do iného štátu, do ktorého?
Mám tomu rozumieť tak že tyáš doma nasťahované najmenej dve cigánske rodiny?
no ak by to išlo bez toho to už by sme právny štát boli?
Ale tú papuču mi nedá Kotleba a ani ten policajt mi ju nedá keď som na súkromnom pozemku.
Státna správa môže niekomu zbúrať niečo čo desaťročia tolerovala ba dala im tam zaviesť aj vodovod?
To máš pravdu to naozaj nerieši nič tobôž nie rómsku otázku, akurát už zlé vzťahy urobí ešte horšími. Ja som myslel že chceme cigánov z toho marazmu vytiahnuť, ale nie my im ideme ukázať že si človek nemôže byť istý ničím a právo na dôstojný život je len zdrap papiera hoc aj ústavného. Tento systém umožnil predať majetok všetkých za tučné provízie pre predávajúcich. Tak mi nehovor čo si v tomto štáte môže niekto dovoliť a čo nie. V tomto štáte z vrahov urobili hrdinov. Tak mi nehovor že chudákov treba vyhnať z desaťročia nepouživaných polí a záplavových oblasti kde normálne dom stáť ani nesmie. Ukážme im ale, čo ďalej ficulienka?
Ja sa ich nezastávam ja len nechcem aby to bolo ešte horšie ako je to teraz. Len rozmýšľam pár ťahov dopredu keď uvažujem o prístupe k problému jednokrokovým myslením Kotlebu a jeho priaznivcov čo sa tú idú rozplynúť nad tým že zvalíme pár rómskych domov a nevidia čo bude nasledovať ´ďalej.
Kotleba ich nechce ani vyzvať k opusteniu o asistujúcej polícii teda tam neje ani zmienky.
Naschvál som tam dal hnuteľný majetok ako príklad, aby som naznačil že aj ten nemožno len tak ničiť alebo s ním hýbať nie to ešte z nehnuteľným.
Hase Kotleba to ide robiť v spolupráci so štátnou správou? Prečítaj si článok.
No veď sme ich to naučili nezáujmom o nich. Kto nemá žiadne sociálne návyky bez ich získania je neupotrebiteľný. To že ich nemajú je dôsledok všeobecného 22 ročného ignorovania ich situácie a spoločenského postavenia. Zachovali sme sa k nim ako v ich pradávnej domovine INDII a okastovali sme ich na nedotknuteľných a teda sú akých sme ich chceli mať.- sú NEDOTKNUTEĽNÍ
To vecné bremeno sa dá dať aj dodatočne. štát rozhodne že spoločenská škoda zbúraním domov by bola vyššia než škoda spôsobená na trávnatom poraste . Prikáže vecné bremeno a stanoví nájom za toto bremeno a je vybavené.
Nikto tu neobhajuje cigánov len jeden nelegálny čin nemožno riešiť iným rovnako mimozákonným činom.
Keď si zaparkujem auto na cudzom pozemku to auto je stále moje a majiteľ pozemku ho bez rozhodnutia nesmie ani odtiahnuť nie to zrovnať zo zemou.
Áno Kotleba nám ide ublížiť. Vyvolá takú nenávisť ktorá skončí prelievaním krvi a potom pod tlakom EÚ a sveta za veľkej našej hanby im budeme musieť oveľa viac dávať a v oveľa kratšom čase. To nám naozaj ublíži.
To teda naozaj nie! keď to klamstvo Havel púšťal z huby už vtedy som hovoril, že je to klamstvo a že práve teraz dostáva pravda do držky od pána Havla.
Odporúčame