Prečo mi vnucuješ niečo čo som ani zďaleka nepovedal. Ešte raz Kotleba hovorí "A" a vy s ním viac menej súhlasíte. Mne sa to nepáči lebo viem čo to "A" prinesie. Chcem od vás aby ste uvažovali aj o tom "B" a najlepšie aj o "C" a"D". to je všetko.Nemusíte mi to písať len preboha o tom uvažujte a nejasajte nad "A" bez toho "BCD."


