No je tu Ústava SR, ktorá tiež niečo zaručuje tak by si ju mal rešpektovať aj s pánom kotlebom.
No je tu Ústava SR, ktorá tiež niečo zaručuje tak by si ju mal rešpektovať aj s pánom kotlebom.
čo ďalej si nenapísal , alebo ťa to nezaujíma ?Stále si len pri tom prvom kroku vyhnať cigánov s pôdy na ktorej momentálne bývajú. Čo potom s nimi si nepovedal. To chcem počuť Kotleba ich vyženie a čo s nimi?
Ja som nič také nepovedal že im treba stavať a zadarmo dávať domy či byty. Ja sa tu len pýtam čo Kotleba vyrieši . Akurát to, že im tie domy budeme musieť postaviť miesto tých zvalených. Mimochodom koľko čierných stavieb tento štát nechal zbúrať bielim podnikateľon?
Nestaraj sa o mńa staraj sa o to aby k tomu nedošlo. Kotleba to akože týmto vyrieši?
Ale oni sú občania Slovenska s tým nič neurobíš. Všetci ich odlifrujú pekne späť.
Odpovedaj kam to povedie a nie čo by som robil ja. ja neviem čo by som robil,ale viem kam vedie Kotlebové riešenie. Riešenie nie je v moci jednotlivcov ale spoločnosti. Lenže rasistický a fašistická spoločnosť vlastne žiadne riešenie nechce. Ich riešenie končí vraždením.
A tebe by sa to páčilo? Možno tam naozaj pôjdu.Ja na ich mieste by som tam išiel.
No veď uvažujte! zvalíte osadu kam pôjdu tí cigáni? čo od nich čakáte že dobrovoľne pokapú? pod mostami už vám vadiť nebudú? Keď im zbúrate baráky budú menej kradnúť? Budú ich deti chodiť lepšie do školy?
Ja žasnem že aj obyčajne rozumní ľudia ako napr Anaj v tejto otázke hľadajú východisko v násilí a kotlebovskej verzii fašizmu. Veď on neponúka riešenie len otvorenú vojnu v ktorej prehráme lebo svet podporí romov proti fašistom a rasistom.
Už som to tu raz napísal, že Pod lampou je také intelektuálne sado-maso pre ľudí ktorým stačí Hríbová hlava podopretá prstom ako etalón myslenia.
lenže tie léna im predtým nepatrili a bolo možné ich vždy z nich vyhnať. Teraz nato treba revolúciu.
Nemusíš alebo už niet kam, lebo bordel je všade?
No tak si ju pozeraj keď ťa núti používať mozog. Môj môzog odmieta podsúvané tvrdenia ako jediné správne a odmieta rozmýšľať o veciach ktoré vychádzajú z dogiem o ktorých sa nesmie v tejto relácii diskutovať.
O čom to drístaš.aké pokračovanie socializmu? Vieš vôbec aký je rozdiel medzi kapitalizmom a socializmom?
Hlavne dnes v robote vykladaj že aký je tam bordel že šef kašle na ľudí a stará sa len o seba. Kam ujdeš?
Odporúčame