Ty si naozajstny saso, nielen podla tvojho nicku.
Ty si naozajstny saso, nielen podla tvojho nicku.
O akom image to hovoris?
Slovensko ma po troch rokoch vlady Olajno & comp.taky "image", ze uz horsi byt nemoze.
Iba ak v tvojich ociach, ci v ociach tebe podobnych ludi, sa zda byt vynikajuci.
Umelu inteligenciu si neber do ust.
Aj tak nevies co to v skutocnosti je.
janizol,
hlboho sa vo Ficovi mylis.
Ak nieco vies, tak vymenuj nejake konkretnmosti o nom, co by ho diskretizovali.
A vedla toho vymenuj Matovicove excesy.
Potom porovnaj obe strany a vyhodnot si komu z nich o co ide.
Ak si potom stale budes mysliet, ze medzi nimi niet rozdielu, objednaj sa u psychiatra.
Podla moznosti u toho isteho, ktoreho navstevuje Matovic (zvany Psychopatovic).
Samozreme, ze Iran je, na rozdiel od Slovenska,zvrchovana a slobodna krajina a moze obchodovat so zbranami.
Kedze my nie sme zvrchovana a slobodna krajina, preto MUSIME dodavat zbrane na Ukrajinu ZADARMO.
Iran do Ruska nesmie dovazat zbrane, ALE USA a cely zapad dovazat zbrane na Ukjrajinu MOZE?????
Dusevny mrzak je asi ten, kto v jednej vete urobi dve hrubky - a to si prave ty, ako si sam preukazal.
To nevies ze USA (vraj NATO) uz stavali na Ukrajine obrovsku vojensku zakladnu - a USA jadrove zbrane maju!!!!!
To bol jeden z dovodov ruskeho zasahu.
medvedar,
zase ti musim dat
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++
No, mne to tak vychadza, ze jednym z najnajjednoduchsich diskuterov si tu asi ty.
V tych rokoch este ziju ti, ktori podporuju vojnu na Ukrajine, nie Rusko.
V tych rokoch zacali studenu vojnu, dnes ju zavadzaju tiez, ale uz nie je studena ale horuca..
A bude horucejsia a horucejsia, az to praskne.
Nielen Ukrajina chce, ona musi lebo USA chce.
USA Ukrajinu vedu na spagatiku ako svoju babku.
++++++++++++++++++++++++
S tou Lajnovou je to takto - v reale je to resp. povodne bola GYNEKOLOGICKA.
Takze sa nediv, kam tiahne EU.
Blaha je filozopf.
A dobry.
Na rozdiel od teba aj uznavany.
Prekaza hlavne vladam po r. 2020 a ich soldateske, do ktorej patris aj ty, palenque a podobni "diskuteri" s klapkami na ociach.
comm,
suhlasim.
Rusko pochopilo nebezpecie, najprv sa snazilo jednat diplomaticky, ale vojenski jastrabi v USA presadili inu cestu.
Rusko preto zautocilo prve, z obavy, ze pride o svoju suverenitu, ak nie existenciu.
Napriek tomu to nie je skutocna vojna - vtedy by tam umierali miliony.
Zatial je to skutocne len akasi 'vojenska operacia'.
Rusi by urcite vedeli, keby chceli, zabijat nepriatela aj vo velkom a intenzivnejsie.
To sa teda poriadne mylis.
Bud si este nikdy nebol v Rusku, alebo to bolo velmi davno.
.
Odporúčame