O akom Brexite to hovoris???
Napis aj ty nieco vlastne, rozsiahlejsie, rozumnejsie. napr. vlastny nazor.
Na to ty nemas, lebo nemas vlastny nazor, mas iba prevzaty nazor z "mainstreemovych" medii..
Ak by si aj cosi ucelene napisal, to by sme sa nasmiali.
Pretoi iba zarypujes do kazdeho svojim typickym a hlavne hlupym sposobom.
Lebo vedia, ze naletiet tym ostatnyn, najma PS, OLAjNO, Sme rodina, ... je BLBOST.
V com, okrem danovym podvodov a podvodom s pozemkami, bol Kiska uspesny???
Hod aspon jeden jeho uspech pre spoilocnost, nie pre neho samotneho.
Ty nieco hovor o dristoch a bludoch.
Vrd ty z nich zijes a siris ich.
Hoci som ich este nevidel obsirnejsie napisane (lebo na to nemas).
Ty iba drobne zarypujes do ostanych diskutujucich a blogerrov.
Skus napisat nieco obsirnejsie, nech sa vsetci zasmeneme a pobavime.
peterszlen,
vyborne zhodnotenie situacie.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++
Iba by som namiesto tych troch bodiek na uplnom konci blogu napisal: ", iba hodit do kosa".
V čom sa líšila od jej predchodcu?
Odpoviem nazvom ceskeho filmu: "Jeste vetsi blbec nes jsme doufali".
Slovensko TERAZ nie je slobodne.
Sancu na slobodnejsie Slovensko davaju nove volby.
Slobodne uplne nebude, lebo tito grazli aj s prezidentkou ho dali do ruk USA a ich nohsledov.
Z takeho zovretia bude tazke sa uplne vysmyknut.
Ozaj, preco by sa nasa blond moletka (ktoru ty vidis ako krasku) mala zahadzovat s Ficom (ktoreho poklas za zviera - ako v tej rozpravke Kraska a zviera) ???
Ona sa bala konfrontacie s Ficom, preto sa mu vyhybala ako cert krizu.
Tam by sa totiz ukazala intelektualna priepast medzi Ficom a nou.
Repa,
ty vidis kandidaturu za prezidenta ako osobnu prilezitost???????
Ak niekto ide kandidovat za prezidenta s nastavenim, ze je to prilezitost pre neho, je to karierista.
Ona velmi dobre vie. ze by druhykrat neuspela.
Takze hlada ine prilezitosti, alebo je do nich niekym tlacena.
Jej falosne vyplakavanie nad sebou a svojou rodinou je len zastierka, ktora ma zakryt jej nepodlozedne velke ambicie.
Doteraz ukazala len to, za nic nedokazala.
Na prezidentsky urad proste nedorastla ani vzdelanim, ani rozhladom .
Tak nech radsej ide kade lahsie.
Uz dnes mala z uradu odstupit pre neschopnost.
Preco neodstupila z funkcie hned teraz, ked ju a jej rodinu my Slovaci trapime az tak strasne, ze sa boji o zivot???
Ak mas na mysli matovicovsku, hegerovsku a co ja viem aku masineriu, tak na nich este pride.
Ani to nebude dlho trvat a budu ich sudit ako Kisku, no dufam, ze RYCHLEJSIE.
este dodatok:
Nebolo by pre nu lepsie, aby hned teraz odstupila?
Preco chce este cely rok "plakat" nad svojim osudom????
Je to FALOSNE a TRAPNE.
Ked jej ponuknu v EU ci v NATO nejaku funkciu, poriadne osolenu eurami, tu uz bude zvladat?????
Tam bude utekat div si nohy nepolame.
Odporúčame