Ale caputovska beznadej (ako jej pobyt vo funkcii presne vystihol cesky exprezident Klaus) bude, ZIAL, este cely rok pokracovat.
Ale caputovska beznadej (ako jej pobyt vo funkcii presne vystihol cesky exprezident Klaus) bude, ZIAL, este cely rok pokracovat.
Ako pozeram tak pozeram, ale stale vidim, ze blog napisal 'Realista1" a ja som nan reagoval.
Ty mas dva nicky????
Navyse, mozes si cez vlakna identifikovat kto na koho reaguje.
Hoxi mas nick realista1, zatial realistom vobec nie si.
Casom pochopis aj ty, co sa v reale na svete deje.
Ty si si pomylil adresu.
Ja som reagoval na blogera s nickom Realista 1.
palenque,
si trapny.
Ako mohli Rusi vediet dopredu co v tom sklade bolo???
Vedela to len ukrajinska armada a jej zasobovaci, najma ti zakerni Briti.
A oni to urcite Rusom nedali vediet.
Inac, ani neviem ci tam zbrane s ochudobnenym uranom naozaj boli.
Teda, ci sa tob preukazalo.
Chlape,
ty ze si realista???
Ale kdezeeee.
Ty si liberalny populista v prospech prezidentky a PS.
Keby to tak bolo, tak mas pravdu.
Ale co nas po Cechoch.
Podobnu situaciu u nas by uz na mieste riesila NAKA.
este dodatok
Ako si nedat nanutit zmluvu, je potrebne dobre si ju najprv precitat, ale zaroved vediet precitat aj spravanie jej vnucovatela.
Ako sa da zmluva nanutit, to sa spytaj Lajnovej, ktorej ju nanutilii a ona ju nanutila statom EU.
Ten bod c. 5 sa mozno coskoro naplni.
Budete rukovat, chlapci slovenski!!
A potom ta het na Ukrajinu proti Rusom.
Este bude s Odorom veselo.
Budete cuchat odor z vlastnych gati, ked vas nasadia do boja.
Ale nasa moletka vam bude tlieskat z palaca.
Repa,
hovoris, ze "Smer má len pramálo spoločné so sociálnou demokraciou":
To ty mas pramalo so serioznou novinarcinou.
Na tvojom mieste by som preto velmi nevyskakoval.
No tebe je to asi jedno,
Po volbach budes sluzit zase novym panom.
Domysli si.
Ani ty nikdy nic konkretne nepovies, iba zarypnes.
Ja som nehovoril o jeho povesti v bankovych kruhoch, ale spochybnil som to, ze je statnik.
Nic viac a nic menej.
Slova 'clovek z ulice' som dal do uvodzoviek, aby som rozlisoval medzi nim a Matovicovymi ludmi z ulice.
Vyjadrim sa teda inak: Odor je Caputovej poskok (bez uvodzoviek). ale nie je statnik.
palenquemu staci drzat sa mainsteemovej ideologie a rypat do vsetkych, co sa jej nedrzia.
Pochybujem, ze to robi uplne zadarmo.
Ak ano, tak skoda reci s nim
mano 52,
si trapny s tvojou "prupovidkou".
Odporúčame