Zatial u nas sa neodvedeni ukrajinski branci prevazaju na drahyxh autach.
A keby len oni, tot pred 3 dnami som videl obrovske SUV znacky SAAB, za volantom bola cca 18 rocna standa a znacka bola ukrajinska - kyjevska KA ,,,
A my ich tu zivime a financne podporujeme namiesto odkazanych pracujucich obcanov SR, ktori tru biedu.

