Kazdemu, kto ma hlavu na krku a nie prazdnu, je jasne, ze vo vasej poslednej vete "B je spravne".
Teda, snazivci v setreni v oblasti kurenia na skolach, ale aj na inych pracoviskach, dosiahli niekolko nasobne vydavky v zdravotnictve kvoli chorobnosti deti.
Najhorsie na tom celom je, ze demagogia vo vedeni statu a celej EU SKODI obcanom, najma tym najmensim.
Posadnutost sankciami proti Rusku, prilis proukrajinska politika a kolenackova politika EU voci USA SKODIA zdraviu obcanov Slovenska a celej EU.

