Ani to nema, je prilis obezna na krasu.
Navyse sa oblieka do siat z prilis hrubej latky, co jej "krasu" este zvysuje.
Ani to nema, je prilis obezna na krasu.
Navyse sa oblieka do siat z prilis hrubej latky, co jej "krasu" este zvysuje.
V Cechach uradnicku vladu ale nevyberal nemohuci odpad podobny Caputovej.
Nejako tu vystupuje vela "prograsivcov" ako si ty.
Vsetci z vas su len poslusne elementy k US ambasade, a to vratane PS lidrov - Simecku a Caputovej
To myslis vazne?????
Tak to si riadne vedla.
Zrejme si z PS, kedze sa opieras o ich dvoch vrcholnych predstavitelov.
Ani US ambasada vam nepomoze zvitazit v nasledovnych volbach, ci uz predcasnych, alebo riadnych.
Keby si ty vedel ako sa vo mne hlboko mylis.
To, co si napisal, asi sedi na teba, ale na mna urcite nie.
Mas o mne uplne, ale uplne, skreslene predstavy.
Nie kazdy, kto ma hlavu na krku, musi byt nieci trol, napr. az taky ako si ty.
Aaach, blahoslaveni chudobni duchom.
Aaaa, "a nie jeden človek"???
Tak prec s Lipsicom!!!
A aj s Matovicom.
Danis,
co Fico chce a co si mysli, vie najlepsie on sam.
Ty urcite nie.
Tvoj vykrik na konci tvojho paskvilu: "A to teda NIE!", je len tvojim vykrikom do tmy.
Od teba to URCITE NEZAVISI.
Ak ty povazujes necele tri roky existujuci Matovicov rezim za demokraticky, to je tvoj problem.
To vsak neznamena, ze mas pravo predikovat, ze kazdy mozny dalsi rezim bude len "demokraticky", teda vlastne nedemokraticky, su len tvoje fantazmagorie.
Ked uz, tak 'v patdesiatych rokoch'.
Vyborna analyza, medvedar.
Plne ju podpisujem.
Struktura je sice velmi zla, no obsah sedi
Velkomozny pan Zelenskij si nezela zverejnovat ukrajinske straty.
Zverejnovat sa mozu, dokonca musia, iba ruskem straty.
Nech zije "demokracia" ukrajinskeho typu.
Tiso po vojne odvisol
Odvisne po vojne (na Ukrajine) aj Nagy????
Zase su u nas Nemci?
Bude treba nove SNP????
Tiso ich kedysi pozval.
A teraz to urobil Nagy???
Odporúčame