Vynikajuca analyza situacie, pan Murin.
ferro,
vrazda tych dvoch osob z Teplarne sa naramne hodi prezidentke Caputovej v predvolebnej kampani za jej znovuzvolenie.
Preto liberali burcuju vasne a organizuju pocetne demonstracie (tak ako to bolo po smrti novinara Kuciaka a jeho partnerky, co prinieslo volebne vitazstvo v parlamentnych volbach Matovicovemu OLAjNU).
Treba prekricat vacsinu a volebne vitazstvo je iste.
V USA 15 rocny sopliak zastrelil 5 ludi, a tam nie su ziadne demonstracie, ba aj Caputova mlci.
Hoci tam sa take vrazdy deju pomaly kazdy druhy tyzden.
To ty upieras pravo vyjadrit svoj nazor, samozrejme okrem seba sameho a s tebou prepojenych prorezimistickych dezolatov.
Baran si ty.
Nemas ziadny realny nazor, iba vyryvas a riadis sa oficialnou propagandou.
Z Pellegriniho sa stava "progresivec".
Asi mu nieco slubili.
Media ho stale protezuju v diskusiach.
Pripravuje sa nam Pele do vlady s tymi, ktorych nemusim???
Vies ty kolko suverennych statov uz napadli USA?
A kolko milionov mrtvych tam sposobili??
Kacer,
nekvakaj.
Opak je pravdou.
Europske krajiny, ktore dodavaju zbrane Ukrajine, ovplyvnuju vojnu na Ukrajine
A ty si ju stale nedostal.
Zavidis, ze?????
Tak, tak.
Moznotoboloinak ma pasentny nick, s tym rozdielom, ze urcite to bolo inak.
Staci si postavit otazku, komu to prospelo.
Nemci su uz tak hlboko v americko zadku, ze stratili schopnost rozmyslat.
Namiesto Ficovych vlad si radsej vsimaj, ze Maticova a Hegerova vlada nasli skratku, a kam za dva roky aj nieco Slovensko doviedli.
To tvoje smutne hodnotenie patri im, nie Ficovi.
Ach, ach, svata prostota.
Kde zijes, jangrundza????
Vsak ty ine nic nesledujes, len tie nase "pravdovravne" media?
No, mozno tvoja babka pociti aj taku sumu z dochodku.
Ty, vraj "zbozna dusa" (tak si si to dala do nicku), pouzivaj slusne, "zbozne" oslovenia.
A trapny chudacisko si v tychto diskusiach prave TY spolu s dalsimi tebe podobnymi traposmi.
Kolko si uleju politici a ti dalsi, ktorych spominas???
Takmer vsetko.
Totiz zapad si ich takymto sposobom kupuje, aby sa co najlahsie dostal vojensky na ruske hranice.
Tak, tak.
A ten vyziably bruselsky uradnicek Stoltenberg by mal prinajmenej drzat hubu.
Odporúčame