Vsetky staty zapadnej Europy, teraz uz aj strednej a vychodnej v ramci EU su v podruci USA prostrednictvom NATO.
Svedci o tom podpora sankcii proti Rusku zrodenych v USA (a to na vlastnu skodu) a sucasne vritpichovstvo lidrov clenskych statov EU a NATO.
Priam panicky sa boja co by bolo, keby sa vzopreli prikazom z USA.
Inac Francuzi sa pisu s makkym i nie s ypsilonom.

