Miramar,
vidim to podobne.
Mnohi chcu dat Putina pred haghsky sudny tribunal, ale zabudaju, ze tam uz davno mali byt minimalne niekolki posledni USA prezidenti, dalej byvaly britsky premier Tony Blair a mnohi, mnohi dalsi zapadni politici.
A NIE SU.
Naopak, chcu tam poslat iba Putina.
Tak, tak.
Vsetci prehrame.
A Slovensko pod vedenim nasich "lidrov" uz definitivne prehralo.
Zase to tu dal pupussssko radikalne premazat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kormidlo,
ty tiez veris vsetkemu.
Zosrotovala ta propaganda.
On tych 'ja' ma resp. mal na tomto fore pozehnane.
Prechadza z jedneho na druhe, ako multi-schizofrenik
To by sa musel zamordovat mnohokrat.
Tej sa keca, ked sa po dlhych rokoch v Bruseli ci Strassburgu vala doma v eurach.
Ani v Smere ju asi velmi nemusia, preto ju posielaju von.
Ta uz musi byt multimilionarka.
A ona dobre vie, ze ked skonci tam, tu sa uz nebude mat kde upichnut.
Jeden taky Smerak bol tiez v EP, druhykrat ho tam uz nezvolili a po navrate iba ohovaral Smer v SME, ci Denniku N.
Tam sa im dobre zije, no tu sa budu musiet riadne uskromnit,
Nie je tu dost propagandy???
Este aj ty ju rozsiruj, nestaci ti, ze to robia nase "mienkotvorne demokraticke" media????
To pokladas Fica za Matovica????
Usudzujem podla vlastnosti, ktore mu priradujes.
Zda sa, ze dedo Biden je, pokial ide o situaciu na Ukrajine, naozaj "v obraze".
Alebo, ze by bol uz "pod obraz"????
Timosenkova, Juscenko, Porosenko a ich oligarchisticki skorumpovani nohsledi doviedli Ukrajinu tam, kde sa teraz nachadza.
Predali svoju vlast za judaske grose na zapad.
+++++++++++++++++++
Na jeho mieste by som mlcal.
Je to otec bratislavskeho exkrement-fantoma.
Pri synovej vychove mal mudrovat, nie tu o vojne.
Ked uz odisiel na "zasluzeny" vysluhovy dochodok, tak by sa uz nemal miesat do vojen.
Na to su ini generali.
Ini chlapi v jeho rokoch este tvrdo makaju
Odporúčame