Nemal by si takto nepekne hovorit o nasej "pani" prezidentke.
Nemal by si takto nepekne hovorit o nasej "pani" prezidentke.
Vyyyborneeee, Cyril.
Pravdivy blog.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jednobunkovec "ulmanus" sa tu prejavuje naplno uz niekolko tyzdnov.
Keby nereagoval on na mna, ani si ho nevsimnem.
Nestoji mi za to.
O par tyzdnov bude Zelansky za nimi.
Len neviem ci ho oni prijmu.
"To neznate Hadimrsku".
Parafrazujem tym svoj nazor na Matovicovu vladu (hoci je tam Heger "na cele"), militaristicky tim Nagy, Krupa, ..., gestapo-policiu na cele s ministrom tzv. (usatym torpedom) a s ciernym Hamranom, na "proradnych" a predajnych diplomatov na cele s Korcokom a jeho statnym tajomnikom, so vsetkeho scopnym specialnym prokuratorom hrabucim sa na post generalneho a NESCHOPNU prezidentku s jej vsetkehoschopnym timom..
Pri takych "kvalitach" sa neda cudovat nicomu.
Pokial ide o Cibulkovu (tzv. Cibulu) a Banasovu Vinczeovu. tak naprosty suhlas.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Zelens ky vsak je a stale sa sprava ako komik resp. skor tragikomik.
On ze slubuje?
Keby aj tak bolo, ale vy tie "poriadky" realne robite uz dva roky.
Mas nejake zuzene obzory.
Nobelova cena sa udeluje relativne kratko.
Mnohi vyznamni ruski vedci ju preto nemohli dostat, lebo zili predtym - napr. Lomonosov, Mendelejev, Ljapunov a mnnohi dalsi.
Mas pravdu, ze nad blbostou sa neda zvitazit.
No nad alkoholom tiez nie.
Ale predsa sa na Slovensku nasli taki, co s nim remizovali - obyvatelia vychodneho Slovenska.
Vyhraza sa Zelensky???
Za chrbtom s US army chce rozputat tretiu svetovu????
Aby v tom potom nezostal sam.
No jeho herecke vykony v poslednych dnoch by mozno obstali v nejakom komedialnom divadle.
V realite dnesneho sveta vsak sotva.
Ferro,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Repa,
hoj sa do zbrane!
Alebo dokazes iba tliachat spoza kancelarskeho stola???
Co ked aj teba, ci tvojho syna, povolaju????
Vlhovej osud je typickym osudom slovenskych sportovcov.
I tych najlepsich.
Najprv skvele uspechy, a potom snaha po dalsich peniazoch, najma z reklamy.
Poslednymi prikladmi bol a je Sagan, ale najnovsie aj Petra a "Laco" (v reklame pre Tipos).
Ziskat bezpracne peniaze je sice prijemne, ale odvadza to od skutocnej poctivej prace sportovca (trening, snaha bojovat a pod.).
Nastava sebauspokojenie a bohorovnost.
Odvrnutie predosleho trenera, s ktorym Vlhova vlani globus ziskala, bol len zaciatkom poklesu v uspechoch rodiny Vlhovcov.
Skoda.
Zato napr. druho-treto triedni bratia Zampovci si celorocne brazdia svetove svahy, a vobec ich, ba ani nikoho ineho netrapia ich permanentne neuspechy.
Ani to, ze prvotriedni nikdy nebudu.
Asi im to staci.
Naco sa snazit, ked aj tak na to nemame, ci nie???
Preco hovoris v inotajoch???
Pomenuj tie krajiny.
Alebo sa niekoho/niecoho bojis???
Odporúčame