To akoze aj ruska duma moze vyhlasit poslednych krvilacnych americkych prezidentov, po ktorych zostali v mnohych krajinach sveta miliony obeti, za vojnovych zlocincov.???
Alebo je to skor ako v slovenskom porekadle, ze zlodej krici chytte zlodeja???
To akoze aj ruska duma moze vyhlasit poslednych krvilacnych americkych prezidentov, po ktorych zostali v mnohych krajinach sveta miliony obeti, za vojnovych zlocincov.???
Alebo je to skor ako v slovenskom porekadle, ze zlodej krici chytte zlodeja???
Pan Murin,
ja to vidim tak isto ako vy.
Zial, vsetci doplatime na rozhodnutie jedneho blbca-nevojaka, ktory na svoju funkciu ministra nedorastol.
Mal by potom s tym systemom ist na bojisko ako jeho obsluha.
Musis citat pozornejsie.
Alebo vas v dnesnej skole nenaucili citat s porozumenim??
Ondrias nemoze mazat, nema na to potrebne prava.
Mazaca musis hladat medzi "svojimi".
Tu sa zase riadne mazalo.
No co uz, taka je doba.
V takej sa lamu charaktery, najma novinarov a ich obsluzneho personalu.
O politikoch ani nehovoriac.
A co napr. Obama, G. Bush mladsi a mnohi dalsi US prezidenti nie su vojnovi zlocinci?????
Dobreee, az na to, ze podla teba Gasparovic sposobil to dnesne zosurovenie a zdivocenie mravov.
To si fakt myslis???
Pises: "Výsledkom je, že ani USA, ani Európa, nemajú dostatočne silný záujem na ukončení vojny na Ukrajine."
Oni, naopak, maju silny zaujem na pokracovani tej vojny.
Budu "bojovat" az do posledneho Ukrajinca.
Zato u nas, na Slovensku, vladne cosi ako neobolsevizmus (cenzura; spehovanie; kto nejde s nami, je proti nam; a pod.).
Ten by ti mal v prvom rade vadit.
Pani Elena,
cudujem sa vam, ze sa tym "usatym torpedom" vobec zaoberate.
Vsetci vieme co je zac.
Kedze US prezident vedel dlho dopredu (dokonca aj "presny" datum), ze Putin napadne Ukrajinu, tak NYT "musi" vediet "co sa stane".
Ved to ma priamo z "kuchyne". kde sa to vsetko "vari".
Miramar,
mas pravdu, ale ta je ovele horsia ako opisujes.
Nasi vladni magori robia vsetko pre to, aby sa Slovensko zapojilo do tejto vojny.
Napr. dodavkami zbranui, raketoveho systemu S300, stihaciek MIG, mnozstva municie atd.
Ked to Rusov nas..ie, mame vojnu na Slovensku, ani sa nenazdame.
Bude to nasou vlastnou vinou.
ferro
a ako by sa s nimi dohovorila????
peter4,
nasi "vladari" tomu utekaju oproti.
Tesia sa ko mali chlapci (najma Nay a Heger) resp. ako pubertalne dievcata (najma Caputova a Vasilisa premudra)
Je snaha nasich predstavitelov zapojit sa poslusne do vojny s Ruskom dodanim nasho systemu S 300 na Ukrajinu proslovenska alebo proamericka?????
ROZHODNE NIE JE PROSLOVENSKA!!!!!!!
JE PROAMERICKA.
Kvoli tomu prichadza americky minister obrany na Slovensko.
Chlapci slovenski, teste sa, ze budete rukovat.
Odporúčame